Як привітати на весілля.

Весільне торжество - один з найважливіших і пам'ятних у житті молодої сім'ї моментів. Важливо зробити це свято дійсно веселим, щасливими і радісним, щоб наречений з нареченою, їх родичі і друзі могли ще довго радіти і згадувати його. І справа тут не в кількості подарунків або грошей, а в самих словах-привітаннях, які молоді почують в цей день від рідних і близьких. Погодьтеся, читати вірші з листівки і дарувати стандартний конвертик - минуле століття, зараз до справи поздоровлення молодих потрібно підходити з вигадкою і креативом.
Інструкція
1
«Весілля співала і танцювала ...». Якщо хтось із друзів вміє грати на гітарі (баяні, скрипці) або добре співає - використовуйте це на повну котушку. Пересочініте одну з улюблених парою пісень або найпопулярнішу, яку всі знають, в жартівливу історію їхнього кохання. Чим більше веселих оборотів і смішних рим ви використовуєте, тим більше радості принесете. Хоча й серйозна пісня зворушить молодих. Один із завжди популярних жанрів - веселі частівки (можна навіть нескладушкі) в стилі «шкідливих порад».
2
«Ти зніми, зніми мене, фотограф ...». Іноді на весіллях молодятам дарують фотоальбом, в якому є фото всіх гостей, а поряд - побажання, добрі слова і напуття. Як правило, такі альбоми зберігаються багато років і не раз переглядаються. Якщо ж ви робите відеокліп, постарайтеся піти від банальності, коли під красиву музику чергуються фотки, де пара гуляє-цілується-їсть морозиво. Якщо вже ви робите історію любові, то, наприклад, зобразите, як вони прагнули один до одного, і що їм довелося подолати на цьому шляху. В програмі Adobe Photoshop можна з легкістю «переодягнути» героїв, додати цікаві пейзажі та перешкоди, які вони в фіналі долають. І виглядає легко і весело.
3
«Що тобі подарувати, чоловік мій дорогий ...». Якщо заздалегідь було обговорено, що дарувати краще гроші, і тут проявіть фантазію. Подаруйте цегла зі згорнутими і вставленими в нього купюрами - «перший внесок у майбутній дім», зробіть з купюр «ковдру» і укрийте їм нареченого з нареченою, «грошове дерево», до речі, теж припаде до душі. Є й такий варіант: до повітряній кульці (з гелієм, щоб злетів) прив'яжіть ваш грошовий подарунок. Шарик упакуйте в коробку. І нехай молоді її відкриють відразу ж на торжестві. Шарик, природно, злетить угору, а молодятам вручите жартівливі лук і стріли - нехай спробують збити кулю і отримати нагороду.
4
«Казка в гості до нас прийшла ...». Тут молодят вітають відомі казкові герої. Наприклад, Чебурашка подарує кілограм апельсинів - щоб вони там знайшли і свого малюка, Баба-яга - мітлу, щоб вимітати з хати все сварки, а Карлсон - палаючі зірки з неба (бенгальські вогні).
Корисна порада
Як би ви не вирішили привітати молодих, знайте, що вони все одно вас люблять і все одно раді бачити на дні народження своєї родини. А значить веселіться, беріть участь у всіх конкурсах і не соромтеся говорити молодій парі добрі і хороші побажання.