Як вставити нерозривний пропуск.

Нерозривний пробіл призначений для запобігання ситуації переносу або розбивки на наступний рядок даних, що не підлягають подібним діям по правилам мови. В першу чергу це відноситься до одиниць виміру і ініціалами. Процедура застосування нерозривного прогалини є стандартною і не вимагає використання спеціальних програм.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в вузол "Всі програми" для ініціації здійснення процедури застосування нерозривного прогалини в обраному документі додатки Word, що входить в офісний пакет Microsoft Office. Розкрийте посилання Microsoft Office і запустіть додаток Word. Знайдіть і відкрийте підлягає редагуванню документ.
2
Розкрийте меню «Вставка» верхньої сервісної панелі вікна програми та вкажіть розділ «Символи» у правій області стрічки. Скористайтеся підпунктом «Символ» і виберіть команду «Інші символи» у спадному каталозі. Перейдіть на вкладку «Спеціальні знаки" діалогового вікна і вкажіть пункт «Нерозривний пробіл» у каталозі. Скористайтеся кнопкою «Вставити» для виконання необхідної операції застосування необхідного символу або застосуєте одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl + Shift, утримуючи при цьому клавішу пробілу, для використання альтернативного методу вставки.
3
Увімкніть відображення використовуваного символу нерозривного прогалини в обраному документі. Для цього розгорніть меню «Головна» верхньої сервісної панелі вікна програми Word і вкажіть розділ «Абзац». Скористайтеся підкоманду «Відобразити всі знаки» і переконайтеся в тому, що символ пробілу в редагованому документі виглядає як точка, а нерозривний пробіл - як кола маленького розміру. Альтернативним способом отримання того ж результату може стати використання «гарячих клавіш» Ctrl + *. Не забувайте завжди застосовувати символ нерозривного пробілу перед знаком тире - це допоможе уникнути перенесення тире без попереднього слова.
4
Використовуйте синтаксис коду SendKeys "^ +", Trueдля емуляції одночасного натискання функціональних клавіш Ctrl + Shift + Space (пропуск) в додатку Visual Basic для здійснення процедури вставки нерозривного пробілу в необхідний документ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OI3VbGwKZ-8