Як вирізати голос в Sound Forge.

Вирізати голос з готової аудіозаписи досить важко, навіть якщо при цьому використовувати краще програмне забезпечення. Для видалення голосу найкраще скористатися Sound Forge, яка найбільш якісно порівняно з деякими іншими програмами допоможе досягти кращих варіантів кінцевої запису.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Sound Forge.
Інструкція
1
Скачайте програму Sound Forge з офіційного сайту розробника Sony. Це - одна з небагатьох програм, яка має найбільш тонке налаштування редагування аудіозаписів. Програма платна, тому перед її використанням вам необхідно буде пройти процедуру отримання ліцензійного ключа, що відкриває доступ до меню. При оплаті програмного продукту банківською картою будьте гранично уважні, користуйтеся віртуальної екранної клавіатурою і антивірусною програмою з функцією сканування мережі.
2
Після завершення установки і реєстрації програми Sound Forge запустіть її, якщо необхідно, встановіть русифікатор. Через меню «Файл» додайте в неї пісню або іншу аудіозапис, в якій вам необхідно вирізати голос. Зайдіть в меню Process і відкрийте Channel Converter. Виберіть пресет Stereo to stereo - Vocal Cut (remove center material) і підтвердіть операцію.
3
Результат обробки в даному випадку буде повністю залежати від вихідного файлу, якщо вокал раніше був записаний з використанням стереорсшіряющіх обробок, швидше за все, в кінцевому файлі будуть чутні його відгомони. Принцип роботи даного методу заснований на видаленні центральній частині стереопанорамірованія, тому якість запису може в підсумку виявитися не найкращим. Отримані мінусовки навряд чи підійдуть вам для професійного застосування, швидше, вони більш актуальні для репетицій або домашнього використання.
4
Залежно від призначення мінусовки визначте, чи підходить вам програма Sound Forge, оскільки вона не безкоштовна, а якість одержуваної записи найчастіше виявляється нижче очікуваного. Найкраще виберіть альтернативні програми, якщо крім видалення голосу ви не будете більше користуватися іншими функціями даного програмного забезпечення.
Корисна порада
Вивчіть можливості Sound Forge перед покупкою.