Як облаштувати їдальню.

Їдальня, в якій збирається за обідом і вечерею вся сім'я, - центральне місце в будинку або квартирі. Основною ідеєю дизайнерського оформлення цього приміщення буде затишок і домашнє тепло. Щоб облаштувати столову , краще звернутися до професійного дизайнера. Але якщо ви вирішили зробити це самостійно, врахуйте декілька основних моментів.
Інструкція
1
Центральної частина будь їдальнею, звісно, стане обідній стіл, тому інтер'єр всього приміщення, його стиль повинен відповідати стилю обіднього столу. Форму столу виберіть будь-яку: круглу, прямокутну або квадратну. Все постійно присутні члени родини повинні розміщуватися навколо нього так, щоб їм було просторо і комфортно. Оптимальний розмір вибирайте такий, щоб на кожного припадало не менше 60 см по ширині і 40 см по довжині.
2
Якщо приміщення під їдальню не дуже велика і число обедающих який завжди, виберіть стіл-трансформер, який можна буде при необхідності розкладати. Матеріал столу може бути будь-яким, зазвичай використовується дерево. Але для їдальні, виконаної в стилі hi-tech, підберіть стіл з металу, пластику або їх комбінації.
3
Якщо ви не придбали столовий гарнітур, в який входять стіл і стільці, то підберіть їх в одному стильовому ключі разом зі столом. Бажано, щоб стільці були м'якими, щоб в продовження обіду або вечері на них було зручно сидіти. Добре, якщо вони будуть з підлокітниками.
4
Доречно буде розташувати в їдальні шафа для зберігання посуду. Він також по своєму стилю повинен відповідати обіднього столу, оскільки займатиме одне з центральних місць. На стінах їдальнею повісьте відкриті полиці, на яких розмістіть сувенірні тарілки, кухлі, порцелянові статуетки, бронзові вироби, скляні і керамічні вази. Доречно в їдальні виглядають також підлогові вази з сухоцвітом і горщики з високими кімнатними рослинами.
5
Використовуйте при оформленні їдальні теплі тони, близькі до натуральних. Але навіть якщо все приміщення, включаючи стіни, меблі та столова білизна оформлені в одних спокійних тонах, обов'язково сформуйте на стінах або в оформленні інтер'єру яскраві кольорові плями. Для цього підійдуть картини і окремі предмети декору, розставлені в їдальні. Врахуйте, що червоний, помаранчевий, жовтий, зелений і блакитний колір сприяють підвищенню апетиту.