Як чистити оселедець. Chistit seledku.

Напевно, жоден святковий стіл в нашій країні не обходиться без настільки улюблених нами «оселедця під шубою» або просто «оселедчика в маслі». Варто господарці поставити на стіл красиво прикрашену оселедець - від страви не залишається нічого. Так як же правильно почистити оселедець , щоб ваше блюдо сподобалося гостям, а не встало кісткою в горлі.
Інструкція
1
Акуратно розпорюють живіт оселедця у напрямку від хвоста до голови, видаляємо всі нутрощі. Відрізаємо голову. Потім надрізаємо шкірку біля хвоста оселедця і повільно, не кваплячись, знімаємо її з тушки до хребта. Потім акуратно робимо надріз уздовж хребта і видаляємо спинний плавник з кісточкою. Тепер можна акуратно розділити тушку на дві частини: одна буде з кісточкою, інша без. Залишилося видалити всі інші кісточки, і можна їсти.
2
Другий спосіб трохи схожий на попередній. Різниця лише в тому, що спочатку надрізають шкіру на хвості риби і знімають її з тушки до самої голови (голову не обрізають). Потім акуратно розпорюють живіт, розкривають зябра і потягнувши за них, виймають всі нутрощі. А далі тушка також ділиться на дві частини, прибираються кісточки: великі - руками, дрібні - пінцетом. Хоча, якщо нарізати для салату, дрібні не будуть у ньому помітні. Якщо готуєте для дітей, постарайтеся прибрати всі кісточки.
3
А тепер - прикрашаємо зеленню, додаємо в салат, або згортаємо рулетиками - і на стіл! Цариця російського застілля готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2aNue8qvyb4