Як посадити відросток Кактуса. Як туса отростік взяти.

Розведення таких цікавих рослин, як кактуси є захоплюючим заняттям для любителів-квітникарів. Кактуси відрізняються за своєю формою, кольором, розміром і цвітінню. Рано чи пізно на дорослому рослині з'являються дітки, які вимагають пересадки. Так як же правильно посадити відростки кактуса?
Вам знадобиться
  • - горщик потрібного розміру;
  • - керамзит;
  • - садова земля;
  • - великий річковий пісок;
  • - сухі подрібнені листя.
Інструкція
1
Для початку акуратно відокремте діток від материнської рослини за допомогою чистого і гострого ножа. Робити це потрібно вкрай обережно, щоб на відростку випадково не залишилася частина дорослого кактуса і навпаки. Так як вони можуть привести до загнивання рослини. Виробляєте відсадку в найбільш сприятливий для цього період - навесні, ні в якому разі не в кінці літа.
2
Після благополучного відділення підсушіть дитинку, робити це рекомендується в темному і прохолодному місці впродовж п'яти-десяти днів. Коли зріз ретельно підсохне, приступайте до вкорінення. Але перш підготуйте сприятливий субстрат.
3
Кактуси досить вимогливі до горщика, в якому будуть виростати. Розмір повинен повністю відповідати кореневій системі рослини. Візьміть невелику ємність (глиняний або пластикову, без різниці), на пару сантиметрів більше дітки в діаметрі. При відсутності на дні горщика дренажних отворів, виконайте їх за допомогою шила, нагрітого над вогнем. Інакше вода, застояна в коренях, може привести до їх загнивання.
4
Для складання грунту, сприятливого для вирощування кактусів, змішайте в рівних пропорціях садову землю, великий річковий пісок і сухі подрібнені листя. На дно горщика укладіть шар керамзиту або дрібної гальки, вона гратиме роль дренажу. Потім заповніть горщик до кромки бортика підготовленим субстратом і трохи утрамбуйте.
5
За допомогою ручки зробіть отвір в центрі землі і покладіть в нього відділену дитинку, сильно не поглиблюйте. Зверху грунту засипте невеликий шар камінчик, тим самим ви створите природні умови і обережете кореневу шийку.
6
Поставте горщик з кактусом на пару днів в тенек, дайте йому звикнути до нового місця проживання. Виробляти перший полив слід через тиждень після посадки і невеликою кількістю відстояної води. Запам'ятайте, кактус - пустельне рослина, для нього згубна волога у великих кількостях.