Як зробити підігрівач на ВАЗ.

Найпоширеніші моделі передпускових підігрівачів для моторів ВАЗ вбудовуються в систему охолодження на ділянці «малого кола». Харчуючись від електричної мережі 220 В, розігрівають охолоджуючу рідину автомобіля безпосередньо перед запуском двигуна, забезпечуючи легкий пуск в будь-які морози. В процесі експлуатації такого типу підігрівача потрібно постійно стежити за рівнем рідини в розширювальному бачку.
Вам знадобиться
  • - ключі гайкові;
  • - викрутка для затягування хомутів;
  • - герметик або стрічка ущільнювача;
  • - ніж;
  • - охолоджуюча рідина;
  • - ємність для збору охолоджуючої рідини
Інструкція
1
Візьміть гумовий шланг з комплекту до підігрівника або штатний шланг, що використовується в системі охолодження двигуна ВАЗ, і наріжте його на 2 рукава. Перший рукав - вхідний повинен мати довжину близько 15 см, другий - вихідний - довжину близько 45 см. Кронштейн кріплення обігрівача прикріпіть до його корпусу шпильками, шайбами і гайками. Приготовлені рукава надіньте на відповідні патрубки підігрівача і затягніть їх хомутами.
2
Відверніть зливну пробку на блоці циліндрів двигуна, відкрийте кришку радіатора і злийте охолоджуючу рідину в заздалегідь приготовлену ємність. Зливний отвір прочистіть, на різьбу штуцера нанесіть герметик або намотайте ущільнювальну стрічку, а потім укрутіть штуцер замість зливної пробки.
3
Кріпильний кронштейн підігрівача і сам підігрівач закріпіть за допомогою болта і пружинної шайби в моторному відсіку в безпосередній близькості з верхнім шлангом радіатора. При цьому корпус приладу не повинен стосуватися паливних шлангів і паливного фільтра тонкої очистки. Щоб добитися цього поекспериментуйте з паливними шлангами і розташуванням фільтра. Вхідний рукав підігрівача надіньте на штуцер, раніше встановлений замість зливної пробки. З'єднання закріпіть за допомогою хомута.
4
Розріжте верхній шланг радіатора. При цьому на карбюраторних двигунах ВАЗ-2101-2107 і ВАЗ-2121 вихідний рукав підігрівача повинен проходити поруч з переривачем-розподільником. Щоб забезпечити правильне розташування вихідного рукава відріжте в місці розрізу від краю верхнього шланга радіатора приблизно 2 см. На відріз шланга надіньте хомут і вставте в шланг трійник так, щоб його бічній штуцер був направлений від двигуна і в сторону підігрівача.
5
Вихідний рукав підігрівача надіньте на бічній штуцер трійника і закріпіть хомутом. Трійник поверніть так, щоб вихідний рукав прийняв правильне положення щодо розподільника, і затягніть всі хомути. Систему охолодження двигуна знову заповніть рідиною через заливну горловину радіатора.
6
Провід живлення підігрівача прокладете всередині моторного відсіку і зафіксуйте стяжками. Траса прокладки проводу повинна забезпечувати його схоронність від механічних пошкоджень і виключати контакт з рухомими і нагревающимися деталями мотора. Якщо конструкція підігрівача передбачає під'єднання живильного проводу через роз'єм, зверніть увагу на надійність фіксації силового дроти поблизу сполучення. Це необхідно для запобігання падіння дроти в процесі їзди.
7
Після проведення всіх робіт перевірте з'єднання шлангів і рукавів на предмет наявності протікань. При їх виявленні перевірте затяжку хомута, проведіть герметизацію за допомогою герметика або ущільнювальної стрічки. Переконаєтеся, що не забули звернути кришку радіатора. Запустіть двигун на 5 хвилин і після його зупинки долийте охолоджуючу рідину до потрібного рівня.
8
Увімкніть встановлений підігрівач в розетку 220 В. Через декілька секунд повинен бути чутний шум нагрівається охолоджуючої рідини. Також перевірте нагрівання вихідного рукава підігрівача.