Як створити анімаційний банер.

Анімований баннер допоможе зробити ваш сайт більш привабливим і помітним для відвідувачів. При цьому необхідно стежити, щоб анімація була в міру і не дратувала очей. Створити анімаційний банер можна за допомогою програми Adobe Photoshop, а також можна анімувати статичне зображення в додатку Ulead Gif Animator.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - Ulead Gif Animator.
Інструкція
1
Встановіть програму Adobe Photoshop на ваш комп'ютер. Її можна завантажити на офіційному сайті або придбати в спеціалізованих магазинах. Не варто користуватися безкоштовними піратськими версіями, так як в них відсутні деякі корисні функції і розділи.
2
Зробіть самостійно або скачайте в інтернеті картинку, яка стане основою для майбутнього анімаційного банера. Після цього запустіть Adobe Photoshop і натисніть в меню «Файл» кнопку «Відкрити». В результаті у вас з'явиться вікно з потрібним зображенням, яке необхідно буде анімувати.
3
Створіть верстви. Для цього натисніть на меню «Шар» і виберіть пункт «Новий». З'явиться вікно, що стоїть з трьох вкладок. Перейдіть на вкладку «Шар» і створіть необхідну кількість шарів, які повинні відповідати числу текстів чи рухів в анімації. Ввести текст для кожного шару можна, натиснувши на ньому лівою кнопкою мишки і перейшовши до інструмента «Текст».
4
Відкрийте меню «Редагувати в Image Ready». Для внесення змін активуйте значок із зображенням ока і натисніть кнопу «Анімація», створіть дублікат поточного кадру. Виконайте дану операцію для всіх верств банера. Після цього вкажіть кількість секунд для кожного кадру та натисніть на кнопку «Завжди», щоб вибрати параметри циклу. Відтворіть анімацію, щоб оцінити результат і внести при необхідності коригування.
5
Скачайте і встановіть програму Ulead Gif Animator. Після цього створіть кілька картинок у форматі gif, з яких складатиметься ваш анімаційний банер. Запустіть програму і відкрийте меню «Майстер анімації». Введіть розмір для вашого банера і завантажте по порядку все створений кадри. Налаштуйте швидкість зміни кадрів і час затримки, а також відзначте порядок появи кадрів. Збережіть роботу в форматі gif.