Як доопрацювати "Калину". Як зняти тонування самостійно відео.

Лада «Калина» - молодіжний автомобіль. І з точки зору потенційних його споживачів йому не вистачає динамічності, керованості на асфальті та інших «драйверских» якостей. Доопрацювати автомобіль з урахуванням цих вимог можна за допомогою невеликого тюнінга.
Інструкція
1
У першу чергу проведіть модернізацію гальмівної системи. Для автомобіля XXI століття гальмівний шлях з 100 км/год в 48 метрів - провальний результат. Тому не шкодуйте коштів на доопрацювання гальмівних механізмів, особливо, якщо будете збільшувати потужність мотора. Ідеальним варіантом будуть дискові гальма на всіх колесах, передні поставте вентильовані, з чотирьохпоршневими супортами. Тюнінгові комплекти давно випускаються для Лад десятого сімейства і підходять до «Калині» без змін.
2
Для установки досить потужних гальм поміняйте колеса автомобіля на 16-дюймові. Це заодно дозволить встановити широку низькопрофільну гуму з високими експлуатаційними характеристиками. На відміну від інших легкових моделей ВАЗа колісні арки «Калини» не вимагають доопрацювання під використання коліс з посадковим діаметром до 16 дюймів. Крім того, після проведення подібної модернізації залишиться можливість кілька опустити кузов.
3
Доробіть підвіску. Для цього встановіть на « Калину » спортивні тюнінгові пружини і амортизатори. Разом з попередніми доробками це поліпшить інформативність і гостроту рульового управління, позбавить машину від кренів у поворотах, поліпшить керованість на асфальті і розбитому шосе. Для того щоб повністю позбутися від недостатньої обертальності і слабкої реакції на повороти керма поставте гоночні регульовані стійки. Але врахуйте, що їх вартість досить висока.
4
Для легкої форсировки 8-клапанного силового агрегату встановіть на нього спортивний распредвал, збільшену дросельну заслінку, прямоточну систему випуску і повітряний фільтр нульового опору. Дроселі придбайте дорогі, діаметром близько 54 мм. Дешеві часто клин. Проведіть чип-тюнінг зі зміною програми управління двигуном. Всі перераховані доопрацювання дозволять «Калині» рушати з місця на холостих обертах, розганятися на пару секунд швидше стандартної машини і розкручувати мотор до 7000 об/хв.
5
Для більш серйозного збільшення потужності та інших характеристик двигуна поміняйте головку блоку на спортивну. Якщо базовий мотор «Калини» 8-клапанний, вартість спортивної головки буде дуже висока, майже рівняючись вартості автомобіля в базовій комплектації. Для 16-клапанного мотора тюнінгова головка коштує майже в 10 разів дешевше. Крім того, на цьому етапі буде потрібно розточування циліндрів, заміна коленвала і форсунок. Підсумком всіх доопрацювань стане збільшення потужності 8-клапанного двигуна до 115-145 л.с., 16-клапанного - до 170 к.с.