Як відключити інтегровану відеокарту. покрокова інструкція відключення інтегррованной відокарти в bios.

При установці додаткової відеокарти натомість інтегрованого пристрою виникає необхідність відключити вбудований відеоадаптер. У більшості випадків потрібно настройка BIOS, яка може бути виконана без залучення фахівців.
Інструкція
1
Завершивши установку нової відеокарти у відповідний слот материнської плати, включіть комп'ютер. Не виключено, що новий пристрій буде автоматично активовано, а вбудований адаптер відключений. Щоб перевірити, яка відеокарта активна, перейдіть в панель управління Windows. У розділі «Відеоадаптери» діалогового вікна «Диспетчер пристроїв» буде відображена відеокарта, що працює в даний момент.
2
Якщо після установки пристрою інтегрований відеоадаптер ні відключений автоматично, перезавантажте комп'ютер, і після його включення утримуйте клавішу Delete (Del) для входу в меню BIOS. На деяких комп'ютерах доступ до управління базової операційною системою відбувається після натискання однієї з функціональних клавіш (F2-F10). Потрібну клавішу можна визначити методом підбору або уточнити цю інформацію в керівництві з експлуатації материнської плати, а якщо у вас портативний пристрій - в інструкції до нього.
3
В BIOS знайдіть розділ Integrated (або Оnboard) Video (інтегрована відеокарта) в меню Integrated Peripherals. Вимкніть пристрій, вибравши значення Off замість On або Disabled замість Enabled. Завершіть роботу з BIOS натисканням клавіші F10 (Save and exit). Після завантаження Windows відкрийте «Диспетчер пристроїв» і перевірте зроблені зміни в налаштуваннях роботи відеоадаптерів.
Зверніть увагу
На деяких материнських платах для примусового відключення інтегрованих пристроїв (звук, відео) необхідно виконати перемикання так званих джамперів. Їх розташування необхідно уточнити в інструкції до материнської плати. Неправильна установка джамперів може призвести до неможливості включення комп'ютера, тому не намагайтеся переміщати джампери навмання.
Корисна порада
Встановивши нову відеокарту, не забудьте підключити до неї VGA-кабель.