Як вийти з консолі.

Для виходу з консолі передбачені різні варіанти в залежності від даних умов. Зверніть увагу на обмеження щодо використання команд в консолі, вони можуть бути пов'язані з віддаленим доступом та іншими режимами користування системою.
Вам знадобиться
  • - клавіатура.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно вийти з командного рядка операційних систем Windows, скористайтеся введенням "exit", природно, без лапок і натисніть клавішу Enter. Для виходу з консолі (аналога командного рядка в системах Ubuntu, використовуваний для виконання тих чи інших команд) використовуйте клавіші Alt + Tab, те ж саме що і в Windows для перемикання між програмами. Цей варіант актуальний тільки в тому випадку, якщо у вас запущені ікси.
2
Скористайтеся альтернативним способом виходу з консолі, наприклад, переключіться на віртуальну консоль за допомогою одночасного натискання клавіш Alt + Ctrl + Fx, замість ікси підставте число від 1 до максимально можливого числа їх кількості. Для даної дії також є свої обмеження, метод не працює, якщо ви перебуваєте в режимі дистанційного керування функціями комп'ютера. У цьому випадку вам необхідно змінити режим для застосування методу, якщо це можливо на даний момент.
3
Скористайтеся командою logout або просто запустіть нове вікно програми в тому випадку, якщо вами не дотримані обидва перерахованих вище винятки: ви не в іксах і не використовуйте віддалений доступ до роботи з консоллю. В цьому випадку спрацьовує звичайний вихід з власного акаунту. Також ви можете використовувати дану команду в ситуаціях, коли вам потрібно вийти з профілю другого користувача операційною системою, якщо ви використовуєте його обліковий запис, при цьому використовуйте команди su або sudo.
4
Якщо вам не допомагає жоден з перерахованих вище способів для виходу з консолі, скористайтеся перезавантаженням операційної системи. Це не завжди буває зручно, але якщо ви не збираєтеся вникати в тонкощі роботи з даним додатком і не будете часто використовувати його в подальшому, цілком підійде для вас.
Корисна порада
Вивчайте консольні команди.