Як зробити самому картинг. Як самому зробити картинг.

Картинг сьогодні є досить популярним розвагою. При бажанні на основі цього можна побудувати власний прибутковий бізнес. Для цього вам потрібно буде орендувати ділянку, облаштувати трасу і закупити необхідне обладнання.
Вам знадобиться
  • - бізнес-ліцензія;
  • - ділянка землі;
  • - інфраструктура для картингу;
  • - карти різної потужності.
Інструкція
1
Пройдіть реєстрацію в місцевих адміністративних органах як юридичної особи та отримайте бізнес-ліцензію. Це необхідно для відкриття підприємства по здійсненню послуг картингу. Доглянете підходящу ділянку землі для оренди. Бажано, щоб він знаходився в межах міста або поблизу від нього. Важливим фактором є наявність поруч місця для стоянки, щоб відвідувачам було зручно приїжджати.
2
Розпочніть організації інфраструктури для картингу. Сюди відносяться доріжки, по яких здійснюються заїзди, будівля для адміністрації, гараж для картів, кафе чи бар, глядацькі трибуни, туалети. Якщо ви бажаєте, щоб картинг міг працювати і взимку, організуйте критий картодром. Бажано також виділити окремі треки для дітей.
3
Проведіть урочисте відкриття картингу. Найміть необхідний персонал. Організуйте в місцевих ЗМІ рекламну кампанію, зверніть увагу на безкоштовні каталоги в інтернеті. Не забудьте придумати цікаву систему знижок і вигідних пропозицій, щоб ще більше зацікавити відвідувачів.
Зверніть увагу
При влаштуванні картингу вам може знадобитися невелика автомайстерня для технічного обслуговування картів і, можливо, виробництва деяких моделей. Це допоможе значно знизити витрати на куплене обладнання. На карти не потрібно проводити сертифікацію, тому проблем із саморобними засобами бути не повинно. Найміть хороших механіків, які змогли б змайструвати їх за кресленнями.
Корисна порада
Якщо ви плануєте влаштувати доріжки для катання дітей, не слід оснащувати їх тими ж картами, що використовуються і на основних треках. Краще закупити обладнання меншої потужності, яке не зможе розвивати високу швидкість. Не забудьте про забезпечення більшого тертя на трасі. Підсильте безпека траси пластиковими відбійниками.