Як продати двигун. Як продати двигун без документів.

Багато автовласників стикаються з необхідністю заміни двигуна, або реалізації свого авто по частинах. В даному випадку саме продаж двигуна принесе найбільший дохід. Вирішити цю задачу цілком реально власними силами.
Вам знадобиться
  • - звернення в ГИБДД;
  • - гроші;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Зніміть двигун з автомобіля. Якщо ви плануєте користуватися автомобілем надалі і не збираєтеся знімати його з обліку в ГИБДД, вам необхідно встановити на нього новий двигун. Потім вам необхідно внести зміни до реєстраційних документів у зв'язку зі зміною агрегатних номерів. Тільки після цього ви зможете приступити до продажу старого двигуна.
2
Зверніться в ГИБДД для отримання свідоцтва про вивільнити агрегаті. Після оплати держмита та огляду двигуна вам на руки буде видана відповідна довідка. Даний документ стане головним підтвердженням вашого права продажу двигуна. Після проходження цієї процедури ви зможете приступити до безпосередньої реалізації.
3
Розмістіть інформацію про продаж вашого двигуна в інтернеті. На сьогодні цей спосіб відноситься до числа найефективніших. Публікуйте оголошення на таких популярних сайтах як www.avito.ru, www.slando.ru, а також на спеціалізованих автомобільних форумах.
4
Спробуйте продати двигун через ринки-авторазбор вашого міста. Ви можете це зробити за допомогою посередників, які займаються торгівлею запчастинами та комплектуючими на постійній основі. В такому випадку ви зможете реалізувати двигун максимально швидко і з незначними затратами, особливо, якщо ви зняли його з автомобіля ходової марки. Майте на увазі, що більшість авторазбор розміщують інформацію і в інтернеті.
5
Після того, як ви знайдете покупця, пред'явіть довідку про вивільнення агрегату. Потім ви можете укласти договір купівлі-продажу і передати двигун новому власнику.
Корисна порада
В деяких випадках двигун доцільно продавати частинами. Даний порада особливо актуальна для автомобілів з великим пробігом або несправних двигунів. Крім того, продаючи його в розібраному вигляді, ви зможете в підсумку більше заробити.