Як змінити ім'я домен-контроллера. змінити ім'я домену в виндовс 2003.

Рядовий сервер в архітектурі Windows Server 2008/2003/2000 може бути перейменований стандартним способом в розділі «Властивості системи». Контролер домена увазі використання спеціальної вбудованої команди netdom.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що функціональний рівень використовуваного домену відповідає Windows Server 2003 або вище і ви володієте правами адміністратора в групі Domain Admins. Зверніть увагу на те, що використання вбудованої утиліти netdom не має на увазі обов'язкового застосування на контролері, а може бути здійснено з будь-якого комп'ютера. Пам'ятайте, що обов'язковою умовою успішного здійснення перейменування контролера домена є перезавантаження обраного контролера після завершення операції.
2
Введіть значеніеnetdom computername имя_контроллера_домена.имя_домена/add:новое_имя_контроллера_домена.имя_доменав текстове поле командного рядка для здійснення процедури перейменування. Дана команда змінить значення атрибута SPN в Active Directory і реплицирует вибране значення на всі сервери домена. Недотримання цієї умови може призвести до неможливості виявлення контролера домена клієнтами під старим чи новим ім'ям.
3
Переконайтеся, що бажане значення нового імені додано на необхідному об'єкті. Для цього викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Визначте параметр, який має ім'я msDS-AdditionalDnsHostName і скористайтеся синтаксисом команди netdom computername старое_имя_контроллера_домена.имя_домена/makeprimary:новое_имя_контроллера_домена.имя_домена. Ще раз визначте знайдений перш параметр і переконайтеся в наявності старого імені контролера.
4
Виконайте операцію перезавантаження комп'ютера і скористайтеся синтаксисом netdom computername новое_имя_контроллера_домена.имя_домена/remove:старое_имя_контроллера_домена.имя_домена у командному рядку для видалення значення старого імені з усіх DNS-серверів обраного домену.
Кожному вебмайстру відомо, що дуже важливо здійснити правильний вибір домена, не допускаючи помилок, які не кращим чином позначаться на подальшому просуванні. Але навіть гарне доменне ім'я доводиться міняти. Це відбувається з різних причин. Іноді зміна або реєстрація доменного імені відбувається після якоїсь реорганізації або у зв'язку з передачею прав власності ну і, звичайно ж, в силу його морального старіння. Ну а початківці SEO-оптимізатори часто хочуть змінити домен (доменне ім'я ) з причини поганої індексації або накладення фільтрів.
Інструкція
1
Теоретично можна виправити всі помилки, продовжуючи писати унікальні пости і закуповуючи посилання. Але може пройти досить багато часу, перш ніж ситуація хоч як-небудь зміниться. Або того гірше, вам ніхто не дасть гарантії, що фільтр знімуть. А кому сподобається даремно витрачати час і гроші, не отримуючи жодних результатів? Тому простіше змінити свій домен і вдосконалюватися далі. Перенесіть сайт на новий домен, який ви попередньо обрали. Даний етап не викликає запитань, головне - пройти процес реєстрації і прописати DNS, чекаючи делегування.
2
Прив'яжіть ім'я до сайту на хостингу. Потім налаштуйте сам редирект, прописавши в файлі .htaccess (знаходиться в кореневій папці сайту) такі рядки: • RewriteRule (. *) Http:// ім'я -сайта.ru/$ 1 [R = 301, L ] • RewriteEngine on • Options + FollowSymLinksПосле цього боти і користувачі, що переходять за застарілими URL, автоматично перенаправлятися на нові.
3
Далі пропишіть новий уерел в robots.txt, тоесть Host: доменне ім'я ru. І додайте новий домен в Google Webmaster і в Яндекс.Вебмайстер. З цього приводу існує хороший і дуже корисну пораду, який полягає в тому, що пошуковим системам потрібно «згодувати» новий і старий sitemap. Перше дозволить прискорити процес індексації сторінок, відсутніх в старому блозі, друге дозволить завантажити всі застарілі сторінки з налаштованим 301-м перенаправленням. А це в свою чергу допоможе швидше оновити індекс.
4
Налаштуйте сторінку 404 (за старим домену). І вкажіть в ній, що блог змінив свою адресу. Після всіх кроків, виконаних по зміні доменного імені, залишається чекати моменту, коли пошукові системи переіндексіруют всі сторінки і контролювати появу можливих помилок.