Як намалювати карнавал.

Карнавал має давню історію. Це яскравий і барвистий свято. З його неодмінних атрибутів можна виділити незвичайний блазнівський костюм, феєрверк, маску, серпантин, конфетті. Щоб зобразити карнавал на папері, досить скомпонувати разом усі ці елементи.
Вам знадобиться
  • - Папір для малювання;
  • - олівець;
  • - фарби;
  • - кисть;
  • - кольоровий папір;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - дирокол.
Інструкція
1
Розділіть аркуш паперу навпіл горизонтальною лінією. У верхній частині нижньої половини листа відкладіть у всю довжину смужку в 3 см. Намалюйте в ній геометричний орнамент: трикутники, квадрати і пр.
2
На передньому плані накидайте олівцем одну або декілька людських фігур. Намалюйте Петрушку в ковпачку або Арлекіна в строкатому костюмі і масці. Ви можете зобразити також даму в пишній сукні та її кавалера в крислатому капелюсі з пером, плащі і чоботях.
3
Раскрасьте верхню частину аркуша блакитною фарбою. Нижню частину листа зробіть світло-коричневою. Смужку орнаменту розмалюйте яскравими контрастними кольорами. Розфарбуйте фігури людей на передньому плані.
4
Зобразіть зірки і розлітається серпантин на блакитному тлі. Зробіть малюнок яскравіше за допомогою спеціальних фарб з блискітками. Розфарбуйте ними промінчики зірок, елементи костюмів тощо.
5
Можна ввести в малюнок елемент аплікації. Виготовте за допомогою діркопробивача конфетті з кольорового паперу. Намажте клеєм нижню частину малюнка, розсипте по ній різнокольорові кружечки. Притисніть їх рукою. Дайте висохнути клею, потім струсіть зайві деталі.
6
Ви також можете приклеїти до готовому малюнку справжній серпантин або паперову гірлянду. Прикрасьте капелюх намальованого кавалера справжнім пером з подушки. А маску дами виконайте з глянсового кольорового паперу.
Корисна порада
Петрушка - ляльковий персонаж, дійова особа багатьох російських народних уявлень. Зобразіть його в яскраво-червоній сорочці, підперезаний золотавим ремінцем. На голові намалюйте гострий червоний ковпак. Арлекін - герой італійських п'єс. На голові він зазвичай носить треуголку. Виконайте його костюм у жовто-червоних кольорах. Розташуйте кольору в шаховому порядку: ліву половину шапки, праву сторону камзола і ліву штанину зробіть жовтої, інші частини фарбуватимете в червоний колір.