Як переробити грубку від запорожця на ГАЗ. грубка заз установка.

Власники автомобіля Запорізького заводу часто стикаються з незручностями експлуатації і частим відмовою в роботі грубки, що працює на бензині. Виникає необхідність удосконалити цей агрегат, використовуючи в якості палива газ .
Інструкція
1
Придбайте 5-ти літровий газовий балон типу "Балтика", який використовують на кухні для автономної подачі газу до плити. Підійде і іншої побутової балон. Головне, щоб різьблення горлечка була лівої і співпадала з різьбленням редуктора. Запасний газовий балон (повний) покладіть в багажник автомобіля. Розташуйте робочий балон у салоні автомобіля, попереду на місці «в ногах» переднього пасажира, так як при низьких температурах газ практично не випаровується. Пасажирське крісло доведеться прибрати. П'яти літрів газу вистачає на 8 годин безперервної роботи грубки.
2
Від'єднайте трубку подачі палива від камери поплавця. Для високої продуктивності грубки наверніть на трубку запірну частину, яка являє собою голку з гострим конусом. Це дозволяє потоку газу плавно входити в зону згоряння. Штатний дросельний отвір для подачі палива в піч ЗАЗ дуже маленьке і має діаметр 0,4мілліметра, що часто призводить до закупорювання отворів фільтра. Жиклер для впуску газу розсвердлюється до D1,2 міліметра. Інший кінець шланга з'єднайте з газовим балоном за допомогою штуцера.
3
Для розпалювання газу краще використовувати електроіскровий спосіб. Виготовте самостійно прилад для розпалювання з мультивібратором. Цей пристрій видає потужні іскри з частотою 2-4 рази на секунду, які воспламеняют паливо навіть при дуже низьких температурах. За основу візьміть автомобільну свічку запалювання з різьбленням М18 * 1,5МВт. Видаліть металеву частину з ізолятора, залишивши центральний електрод. Обточити ізолятор до діаметра 17,5 міліметра. Щоб закріпити свічку в гнізді, необхідно використовувати кожух в якості випарника і мідну шайбу (ущільнювач) свічки розжарювання. Така свічка виходить універсальною для всіх видів приладів для розпалювання газу, виготовлених за будь схемою. За габаритами цей пристрій має вміститися в корпусі реле стартера.
4
Вимкніть бензонасос і запірний клапан, включіть виготовлений прилад. Тільки після цього відкрийте подачу газу.