Як розібрати фотоапарат.

Намучившись з вибором відповідного цифрового фотоапарата , не поспішайте особливо розслаблятися. Ситуація на ринку товарів така, що від покупки «кота в мішку» ніхто не застрахований. Навіть від виробників зарекомендували себе марок цифрової техніки можна чекати сюрпризів. Наприклад, істотною вадою апаратів марки CANON є те, що конструкція об'єктива абсолютно не має захисту від попадання пилу на внутрішню частину лінзи, а це означає, що доведеться розбирати фотоапарат
Вам знадобиться
  • власне фотоапарат, хрестова викрутка, пінцет, м'яка тканина для оптики
Інструкція
1
Так само користувачами складено список інших поломок, які неможливі або надто дорого усунути в сервіс центрах. Тому, знаходиться все більше доморощених умільців, готових самостійно усунути несправність або хоча б спробувати.
2
Отже, якщо ви вирішили розібрати свій фотоапарат, ось приблизна схема для Kodak. Відкрутіть всі шурупи, зніміть спочатку задню панель, акуратно від'єднати шлейф, ведучий до ЖК-дисплеєм, а потім передню.
3
Після цього відкрутіть центральну плату, вийміть карту пам'яті, шасі з батарейним відсіком, дістаньте матрицю, а потім оптичний блок. Розрядите конденсатор, вийміть блок спалаху. Ось скромний перелік всіх складових для даного апарату.
4
При бажанні можете повозитися з оптикою. Але, не маючи належного досвіду або освіти, краще особливо не захоплюватися. Також враховуйте співвідношення рівня ваших знань і складності конструкції. В принципі, докладна схема деталізації описана в інструкції до кожного фотоапарату.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що якщо ваш апарат знаходиться на гарантії, а ви відкрито його самостійно замість того, щоб віднести в сертифікований сервіс, то гарантія автоматично анулюється. Ризик всіх пошкоджень несете виключно ви.
Корисна порада
Будьте особливо уважні з оптикою, не варто чіпати лінзу руками і зайвий раз терти. Якщо все ж пальці залишаться на склі, скористайтеся спеціальними спреями.