Як заварити ручки на ВАЗ. чи можна завора електро зварюванням дев'ятку.

Багато власників автомобілів марки ВАЗ займаються тюнінгом своїх залізних коней. Це пояснюється низькою вартістю запчастин і нескладної конструкцією автомобіля. Багатьом подобаються рівні і гладкі двері, на яких немає ні ручок, ні замка. Щоб зробити такі двері на ВАЗ, потрібно заварити ручки.
Вам знадобиться
  • - зварювальний апарат;
  • - шматок заліза середньої товщини;
  • - обезжириватель;
  • - будівельний фен;
  • - інструменти ;
  • - фарба;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Заженіть автомобіль в гараж і включіть гальмо стоянки. Для зручності демонтуйте дверь.Для цього необхідно акуратно відключити коннектори, що йдуть до колонок і кнопок управління центральним замком і електросклопідйомниками. Відкрутіть болти, що тримають петлі. Робити це найкраще удвох, щоб друга людина постійно притримував двері, страхуючи від її падіння.
2
Демонтуйте старі ручку дверей. Зніміть обшивку, яка кріпиться на пластикові пістони. Вони легко ламаються, тому краще заздалегідь купити відразу кілька десятків, щоб потім не бігати в магазин. Через технічні отвори в двері зніміть трос, який підключений до ручки дверей. Послабте його натяг.
3
Викриття болти і зніміть ручку. Також можна зняти і замок, якщо ви хочете позбутися всіх технічних отворів. Знайдіть шматок заліза середньої товщини. Він потрібен для виготовлення заплатки на місце отвору для ручки. Найкраще спочатку виготовити чорнову викрійку з картону, щоб експериментальним шляхом обчислити розмір заплатки.
4
За зробленої викрійці виготовте латочку. Приміряйте її. Між кузовом і латкою не повинно бути ніяких зазорів. Приварите латочку точковим зварюванням по всьому периметру. Також можна приварити латочку швом, але тоді буде складніше її приховати. Дайте металу охолонути після зварювання.
5
Ретельно відшліфуйте місце зварювання. Необхідно максимально зрівняти шов з іншою поверхнею дверей. Ні в якому разі не залишайте нерівностей! Шпаклівка не зможе їх приховати. Підготуйте двері до фарбування.
6
Зніміть старі шар фарби. Для цього використовуйте будівельний фен або спеціальну хімічну рідину. Знежирте двері і нанесіть перший шар грунтовки. Він повинен бути як можна тонше. Знову знежирте поверхню і нанесіть другий шар.
7
Перевірте гладкість поверхні. Нанесіть перший шар фарби на поверхню дверей. Цей шар буде проявним. Він покаже все погано заґрунтовані місця, якщо такі є. Виправте огріхи і нанесіть другий шар фарби, попередньо знежирити. Відкладіть двері сохнути.
8
Продумайте заздалегідь механізм замка. Доведеться адаптувати старий так, щоб двері відкривалися з кнопки на брелоку сигналізації або від легкого натискання на корпус дверей. Встановіть механізм всередину висохлої двері. Прикрутите петлі дверей до кузова і ретельно відрегулюйте величину зазорів. Встановіть назад обшивку і підключіть проводи стеклопод'емника і колонки.