Як продати фарбу.

Щоб успішно вести бізнес з продажу будь-якого товару, необхідно мати кілька точок роздрібної торгівлі або укласти договір на поставку товару з магазинами роздрібної торгівлі. Фарба повинна мати сертифікат відповідності для продажу на території РФ.
Вам знадобиться
  • - рекламні оголошення;
  • - барвисті банери;
  • - договір з точками роздрібної торгівлі;
  • - сертифікат відповідності.
Інструкція
1
Якщо ви закупили оптову партію лакофарбової продукції, отримаєте сертифікат від виробника і зверніться в єдиний цент сертифікації вашого регіону. Пред'явіть зразки фарби, сертифікат виробника, паспорт, заплатите за послуги з проведення лабораторного контролю якості товару. Через 14 днів ви отримаєте сертифікат. Без даного документа ви не маєте права виставляти товар на продаж, до того ж ви не зможете укласти договір на реалізацію з точками роздрібної торгівлі.
2
При наявності своїх торгових точок продати фарбу можна самостійно. Якщо своїх торгових точок немає або їх недостатньо для реалізації великої партії товару, зверніться до магазинів, що спеціалізуються на продажі будівельних матеріалів, лакофарбової продукції. Укладіть договір на реалізацію товару.
3
Додайте рекламні оголошення в засобах масової інформації. Ваші оголошення повинні звучати на всіх регіональних телеканалах, постійно оновлюватися в друкованих виданнях. Таким методом про товар дізнається велика кількість населення вашого регіону.
4
При подачі оголошень вкажіть всю інформацію про товар,, всі адреси торгових точок, в яких представлена лакофарбова продукція. Щоб залучити максимальну кількість покупців, вказуйте систему знижок і бонусів. Наприклад, при покупці двох одиниць товару третя банка фарби надається як бонус.
5
Лакофарбова продукція затребувана в будь-який час року, але пік купівельної активності припадає на теплу пору року. Щоб успішно вести продаж весь рік, в холодну пору року проводите інтенсивнішу рекламну кампанію.
6
Додатково відкупиться рекламні місця і розмістіть барвисті банери з адресами торговельних точок і з інформацією про товар. Інтенсивне інформування населення допоможе вам успішно продавати фарбу протягом усього року.