Як завантажити гру на стільниковий.

Стільниковий телефон, оснащений інтерпретатором мови Java, можна використовувати як мініатюрного комп'ютера, на якому можна грати в ігри і запускати нескладні програми. Вони можуть зберігатися у вбудованому сховищі даних апарату або на знімній карті пам'яті.
Інструкція
1
Переконайтеся, що JAR-файл, який ви збираєтеся встановлювати на телефон, не є шкідливим. Для цього скачайте його з комп'ютера і відправте для перевірки на наступний сайт: https://www.virustotal.com/Счітать файл безпечним можна лише в тому випадку, якщо жоден з антивірусів, представлених на цьому ресурсі, не запідозрив наявності в ньому вірусу .
2
Якщо телефон не є смартфоном, а карта пам'яті у нього відсутня, скачування файлу здійснюйте за допомогою його вбудованого браузера. Обов'язково налаштуйте апарат таким чином, щоб назва точки доступу (APN) починалося з internet, а не wap. Перед скачуванням переконайтеся, що сайт, з якого ви збираєтеся завантажувати файл, що не знаходиться в списку ресурсів із збільшеною тарифікацією трафіку (знайти такий список можна на офіційному сайті оператора). Якщо він знаходиться в цьому списку, трафік буде дорогим навіть в тому випадку, якщо у вас підключений безлімітний доступ до інтернету. Після завантаження та підтвердження установки JAR-файл буде встановлено автоматично. Шукайте його в папці меню «Ігри», а якщо там не знайдете - в папці «Програми».
3
Якщо у телефону є карта пам'яті, відключіть його, зніміть карту і переставте в кардрідер, знайдіть на ній папку під назвою Java, J2ME, Games або аналогічну, після чого, правильно від'єднавши кардрідер від комп'ютера, переставте карту назад у телефон і включіть. Переконайтеся, що в папці меню «Ігри» або «Додатки» з'явилася щойно встановлена вами програма.
4
Смартфони з операційною системою Symbian вимагають установки JAR-файлів способом, аналогічним тому, який застосовується при установці SIS-файлів. Помістіть файл в будь-яку папку карту пам'яті, а потім, переставивши карту назад у телефон, диспетчером файлів знайдіть цей файл і запустіть на виконання. На всі питання відповідайте позитивно, в якості місця установки вкажіть карту пам'яті. Встановлена програма з'явиться, залежно від моделі телефону, в папці «Мої прилож.» Або «Додатки» - «Встановлено». На старих апаратах вона може з'явитися в кореневій папці меню.
5
Старі телефони відмовляються запускати JAR-файл, якщо поряд з ним відсутній JAD-файл. Останній скачайте з того ж сайту, з якого ви скачали саму програму, і помістіть в ту ж папку.
6
Якщо під час роботи гри або програми Java-машина дасть запит на передачу SMS, дайте відповідь на нього негативно. Негайне закрийте додаток натисканням кнопки завершення виклику, після чого видаліть JAR-файл, який опинився шкідливим.
Сучасний стільниковий телефон - річ універсальна і багатофункціональна. Він дозволяє своєму власникові здійснювати дзвінки, фотографувати, виходити в інтернет і грати в комп'ютерні ігри. Однак, гри, встановлені на телефон виробником, швидко набридають, і виникає бажання завантажити в мобільник нові іграшки, здатні урізноманітнити години дозвілля.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон, що підтримує Java-додатки, тобто, файли з розширенням .jad і .jar;
  • - персональний комп'ютер, що має операційну систему Windows XP або Windows Vista;
  • - USB-кабель або Bluetooth, який повинен бути завантажений як в телефон, так і на комп'ютер.
Інструкція
1
Для початку запустіть додаток, підходяще для вашого мобільного телефону. Це може бути або Java - додаток для простих телефонів, або Symbian - призначене для телефонів на платформі Symbian. Ця платформа підтримує файли з розширенням .sis і може зустрічатися, наприклад, в смартфонах Nokia. Запускаючи додаток, встановіть в ваш телефон обидва файли (.jad і .jar), так як відсутність одного з них може привести до скасування запуску програми.
2
Далі, виберіть потрібну вам гру і відправте файли в телефон. Для цього встановіть програмне забезпечення для телефону в персональний комп'ютер і запустіть його. Для правильної установки використовуйте інструкцію, що додається. При відправці файлів застосовуйте додаткову програму, яка зазвичай комплектується з телефоном, представляючи собою певний набір папок. В одній з таких папок і треба перетягнути файл.
3
Відправляйте файли або через USB-кабель, або через Bluetooth. Швидкість передачі файлу при останньому варіанті трохи нижче, ніж при передачі по кабелю, але зате не потрібно тримати телефон постійно поруч з комп'ютером, так як Bluetooth діє в радіусі від 10 до 100 метрів. Якщо комп'ютер не бачить телефон у списку Bluetooth пристроїв, то переконаєтеся, що в телефонних налаштуваннях відзначений пункт: «Бачимо для інших пристроїв».
4
Врахуйте, що в звичайному телефоні Java-додаток установки не вимагає, оскільки воно автоматично з'являється в меню телефону. У смартфоні Symbian відкрийте папку повідомлень, а саме «Вхідні», і запустіть установку самого додатка, відкривши останні повідомлення. Після цієї операції додаток буде встановлено.