Як почати бізнес в невеликому місті.

Не всім судилося жити і працювати у великих мегаполісах. Але навіть у тому випадку, якщо ваш будинок знаходиться в невеликому місті , у вас є всі шанси побудувати стабільний бізнес. Однак це зажадає наполегливої праці.
Інструкція
1
Поговоріть з людьми, які вже відкрили своє підприємство в місті. Постарайтеся дізнатися, з якими проблемами вони зіткнулися, які з їхніх методів працюють, а які ні. У чому секрет їхнього успіху?
2
Дізнайтеся особливості бізнесу в даному місті. Можливо, що необхідний сегмент ринку тут просто відсутня. Тоді не варто тягнути час. Можливо, саме ви станете першовідкривачем у цій галузі. Нерідко поява нового бізнесу може генерувати великий попит на нього.
3
З'ясуйте, чи підійде ваш бізнес для місцевих жителів. Досліджуйте їх рівень прибутковості, їхні потреби. Навіть якщо ваша компанія буде пропонувати якісні та унікальні товари і послуги, можливо, далеко не всі захочуть купувати їх.
4
Створіть сприятливе враження. Якщо жителів у місті небагато, то про відкриття бізнесу дізнаються негайно. Тому заздалегідь зарекомендує себе в якості важливого і законослухняного підприємця, щоб уникнути будь-якого негативу з їхнього боку. При хорошому результаті ви зможете залучити на свою сторону велику кількість нових клієнтів.
5
Зверніться в місцеву адміністрацію для отримання бізнес-ліцензії. У невеликих містах все заявки від підприємців розглядаються пильним чином. Ви повинні по-справжньому зацікавити органи влади у відкритті вашого підприємства, щоб вони були не проти надання площі для нього.
6
Будьте обережні при покупці готового бізнесу. Знайдіть час, щоб вивчити репутацію його колишнього власника. Можливо, його підприємство або методи ведення бізнесу знайшли невдоволення в особі жителів міста. Іноді підприємці в невеликих містах не дотримуються законів і навіть мають проблеми з органами правоохоронного порядку.
7
Приготуйтеся робити велику частину роботи самостійно. У містах з невеликою чисельністю населення важко отримати необхідну фінансову підтримку. Крім того, можливо, доведеться шукати постачальників продукції з інших областей.