Як визначити шкірне захворювання.

Шкірні захворювання мають безліч різновидів, і визначити їх може бути досить складно. Існують інфекції, які потрапляють в такі категорії, як запальні, бактеріальні, грибкові або вірусні. Необхідно навчитися розрізняти, які з них небезпечні, а які ні. При виявленні будь-який з них негайно зверніться до лікаря.
Інструкція
1
Перевірте себе на шкірні висипання. Якщо у вас спостерігається постійна висип, цілком імовірно, що це запальне захворювання шкіри. Воно піддається лікуванню і в більшості випадків зникає через пару місяців. Відомі й деякі запальні захворювання шкіри, викликані алергічною реакцією, наприклад, екзема та атопічний дерматит. Інші є спадковими, наприклад, дистрофічний епідермоліз. Дане захворювання шкіри викликає утворення бульбашок на руках, колінах і ліктях, і якщо їх пошкодити, то це може призвести до утворення рубців. При відсутності лікування захворювання починає поширюватися по всьому організму, вражаючи зір, що призводить до каліцтв і навіть до смерті.
2
Огляньте шкіру голови. Відомі такі захворювання, як псоріаз волосистої частини голови і оперізуючий лишай. Оперізуючий лишай може поширитися і на інші області, наприклад, лікті, шию і коліна. Псоріаз волосистої частини голови зустрічається в основному у підлітків чоловічої статі. Він впливає на ріст волосся і може викликати залисини. Характерними ознаками обох захворювань є почервоніння і свербіж в уражених областях.
3
Слідкуйте за проявом вірусних захворювань шкіри, наприклад, герпесу. Вони можуть бути заразним. Існує герпес 1 і 2 види. Герпес 1 передається при фізичному контакті і часто проявляється навколо рота у вигляді виразок, які помітні протягом декількох днів, а потім зникають у разі правильного лікування. Герпес 2 також поширюється через фізичний контакт, але виразки з'являються вже на статевих органах. Герпес 2 сильно свербить і може бути дуже болючим.
4
Переконайтеся, що не заражені вітряною віспою. Це ще одне небезпечне вірусне захворювання, і виявляється воно у вигляді маленьких, червоних і сверблячих пухирів. Вони схоплюються в області живота або на обличчі і потім поширюються по всьому тілу. При цьому хворий відчуває підвищення температури і інші симптоми застуди. Вітряна віспа може бути відвернена вакцинаціями. Зазвичай вона з'являється на кілька тижнів, після чого йде назавжди.
5
Дізнайтеся, чи немає у вас грибкових захворювань шкіри. Зазвичай вони проявляються у вигляді висипки або невеликих пухирів в області ступень через брудних шкарпеток і поту, сильно сверблять. Грибок швидко проходить, якщо скористатися спеціальними гелями для його лікування.