Як провести день народження оригінально. провести день народження незвично.

Щоразу напередодні дня народження іменинник ламає голову: як же відзначити свято так, щоб він запам'ятався гостям і родичам? «Посиденьки» за сімейним столом - це, звичайно, добре, але якщо внести в свято хоч краплю різноманітності, оригінальності, вечірка з нагоди вашого народження обіцяє стати найкращою цього року.
Інструкція
1
Якщо відзначаєте день народження будинку, зробіть так, щоб ще з порога гості поринули в атмосферу свята. Попросіть когось із друзів допомогти вам зробити цікаву стінгазету про ваше життя, на вході вручайте медаль «Почесний гість» і конусоподібну шапочку. Придумайте (ну, або підглянете в інтернеті) веселі ігри (без непристойностей).
2
З кожним роком все популярнішими стають тематичні свята. Придумайте тему свята відповідно вашому віку і захопленням. Якщо ви відзначаєте 20-річчя, проведіть день народження в образах з фільму «Стиляги». Для тридцятирічних важливіше кар'єра, і можна влаштувати «засідання» ділового клубу, коли всі гості приходять в одязі ділового стилю, а листівки та подарунки - це премія кращому працівнику року. Або зробіть «бібліотечну вечірку» - назвіть страви відомими заголовками книг, а кожному гостю вручайте читацький квиток.
3
День народження на природі так само необов'язково зводити до банального поїдання шашликів. Можна влаштуйте жартівливу лотерею за кожен шампур. А якщо у вас є певне місце, де ви кожен раз відпочиваєте разом з друзями, зробіть дерево побажань - прикрасьте його стрічками, а зав'язуючи, бажайте чогось імениннику.
4
На дні народження зазвичай гості дарують подарунки імениннику, але якщо «новонароджений» обдарує гостей жартівливими сюрпризами, це напевно запам'ятається всім. Згадайте, чим захоплюється кожен з ваших друзів, додайте крапельку гумору і вручите їм подарунки.
5
«Іменинна» фотосесія стане прикрасою будь-якого свята. Фотографуватися днями народження гості завжди люблять, а тут ще й фотограф-професіонал прийде ... Фотографії зі свята довго ще будуть стояти на найпочеснішому місці у кожного з гостей.
Корисна порада
Найголовніше - бути в гарному настрої і дарувати його всім гостям. Тільки веселий, дружний, добре свято надовго залишає пам'ять в серцях друзів і родичів.