Як відкрити інтернет-магазин квітів.

Ви плануєте створення бізнесу в інтернеті і при цьому любите квіти? В цьому випадку можна відкрити інтернет- магазин квітів і заробляти на ньому. Квіти незамінний елемент усіх свят та урочистостей, тому дане підприємство може бути дуже прибутковим.
Інструкція
1
Проведіть власне дослідження і з'ясуйте, яке програмне забезпечення для створення інтернет-магазину квітів вам підходить. Подумайте, чи зможете ви все організувати самостійно, або ж доведеться найняти фахівця, щоб створити продає сайт.
2
Скористайтеся послугами того, хто добре розбирається в програмуванні сайтів. Необхідно врахувати всі останні технології, використовувані при створенні подібного ресурсу. Також вирішите, чи будете ви приймати замовлення тільки через інтернет чи крім цього запустіть і роздрібний магазин.
3
Підготуйте товари для продажу. Знайдіть надійного дистриб'ютора, щоб отримувати регулярні поставки квітів за оптимальною ціною. Зробіть чіткі фотографії кожного виду квітів і розмістіть їх на створеному сайті в спеціальних каталогах. Спробуйте самостійно оформити замовлення і переконайтеся, що все працює належним чином.
4
Придумайте ваш власний дизайн букетів шляхом змішування різних композицій. Створіть унікальні подарункові кошики та інші супутні пропозиції, які відрізнятимуть вас від конкурентів. Вивчіть особливості квіткового дизайну, пройдіть відповідні курси у фахівця для поліпшення своїх флористичних умінь.
5
Вирішіть, яким чином будуть здійснюватися поставки квітів, який транспорт знадобиться для цього, і чи потрібні вам кур'єри. Пам'ятайте, що найкращий спосіб отримання задоволених клієнтів - швидка і зручна доставка квітів, які зберігали свій свіжий вигляд.
Корисна порада
Рекламуйте ваші послуги як онлайн (в інтернеті), так і оффлайн. Помістіть оголошення в місцеві газети та журнали, а також у всілякі подарункові каталоги. Зробіть декілька візитних карток з вашим інтернет-адресою. Роздайте їх знайомим і друзям, і незабаром про вас дізнається велика кількість людей.