Як викласти в інтернет готовий сайт. Як перенести створену сторінку в інтернет.

Сучасні програми для веб-дизайну дозволяють швидко і без особливих турбот створити навіть досить складний сайт . Але для того, щоб його побачили користувачі інтернету, сайт необхідно розмістити на хостингу. Правильний вибір хостингу і знання всіх супутніх тонкощів дозволять отримати якісно працюючий інтернет-ресурс.
Інструкція
1
При створенні сайту на його сторінках розміщується досить велика кількість різноманітних посилань, включаючи посилання навігації та пункти меню. Кожен пункт меню веде на ту чи іншу сторінку, а це означає, що в код сайту повинні бути прописані відповідні посилання. Основою таких посилань є доменне ім'я сайту. Якщо ви маєте доменне ім'я, то вам залишиться тільки розмістити сайт на хостингу. Якщо ні, завдання ускладнюється - вам доведеться адаптувати всі посилання сайту під знайдений домен.
2
Якщо ви володієте доменним ім'ям, знайдіть відповідний хостинг. Наберіть в пошуковику «хостинг сайтів», перегляньте запропоновані варіанти. Не вибирайте дорогий хостинг, якщо ви не будете використовувати його можливості. Беріть те, що потрібно саме для вашого проекту, і не більше того. Орієнтуйтеся на доступне вам дисковий простір і обсяг трафіку - від останнього показника буде залежати кількість відвідувачів, які зможуть одночасно бути присутнім на вашому сайті.
3
Зареєструйтеся на обраному хостингу, оплатіть його послуги на пару місяців. Цього часу вистачить, щоб на практиці перевірити якість роботи сервісу. Зайдіть в панель управління вашого аккаунта, знайдіть папку public_html - саме в неї ви і повинні закачати сторінки вашого сайту. Не забувайте заборонити доступ до папок, перегляд яких ви вважаєте небажаним. Найпростіший спосіб - розмістіть в них файл index.html з яким-небудь текстом. Наприклад, Access forbidden (Доступ заборонений). При спробі переглянути вміст папки буде автоматично відкриватися саме ця сторінка.
4
Ви закачали сайт на хостинг, проте спроба відкрити його по доменному імені закінчиться невдачею. Причина в тому, що ви ще не «прив'язали» домен до хостингу. Щоб зробити це, знайдіть в службі підтримки хостингу, в довідкових матеріалах і т.д. інформацію про імена DNS-серверів. Їх має бути два.
5
Увійдіть в панель управління вашим аккаунтом на сайті реєстратора доменного імені - у вас повинні бути логін і пароль. В панелі управління знайдіть розділ «DNS-сервера» (або щось схоже) і впишіть у відповідні поля імена серверів. Збережіть зміни. З моменту «прив'язки» домену до хостингу може пройти від декількох годин до доби, перш ніж сайт почне відкриватися.
6
У тому випадку, якщо у вас немає доменного імені, зареєструйте його, це найнадійніший варіант. Вартість реєстрації складе близько ста рублів для доменів зони .ru і кілька сотень для зони .com. Стільки ж доведеться платити щороку для підтримки домена. Сама реєстрація займає лічені хвилини, при цьому ви отримаєте повну незалежність від хостингу. Багато хостери пропонують послугу реєстрації потрібного вам доменного імені. Не погоджуйтеся на це, тому що домен буде належати хостера, і ви вже не зможете піти на інший хостинг.
7
Як бути, якщо у вас вже є готовий сайт? У цьому випадку вам доведеться правити всі існуючі в ньому посилання навігації, адаптуючи їх під знайдений хостинг. Зробити це можна за допомогою будь-якого html-редактора в режимі автозаміни.
Розробка сайту - це складний і трудомісткий процес. Щоб готовий сайт почав працювати, його потрібно викласти на сервер. Локальний комп'ютер зберігає інформацію в спеціальних базах. Способів для завантаження сайту на сервер декілька.
Інструкція
1
Отже, творчий етап роботи залишився позаду, сайт готовий і відмінно функціонує на домашньому комп'ютері. Перемістіть інформацію на сервер, наприклад безкоштовний хостинг «Narod.ru».
2
Придумайте ім'я сайту , зареєструйте його, далі переміщайтеся в «Майстерню». Тут ви побачите кілька розділів: пошта, управління і редагування, особиста інформація, гостьова книга, сторінка пошуку.
3
Вкладка «Завантаження файлів на сайт» знаходиться в розділі «Редагування та управління». Відкрийте її і виберіть файли з домашнього комп'ютера, ті, що готові до відправки. Перед завантаженням файлів перевірте, в назвах папок не повинно бути букв російського алфавіту.
4
Керувати файлами можна через вбудований HTML редактор. Редагуйте і створюйте нові в режимі онлайн. Використовуйте підказки, які з'являються автоматично при наведенні курсору миші на будь-який з розділів. Для того щоб виправити вже завантажені файли, поставте прапорець навпроти і виберіть «Редагувати».
5
Якщо файлів багато чи ви вибрали інший сервер, завантажте інформацію за допомогою FTP-клієнта, використовуйте Total Commander. Запустіть програму, знайдіть файл свого сайту перейдіть в панель управління, відкрийте пункт «Мережа/з'єднати з FTP-сервером».
6
У вікні натисніть кнопку «Додати» і запишіть назву вашого сайту в рядку «Тема». Доменне ім'я запишіть у полі «Ім'я сервера». Якщо ви оплачували хостинг, доменне ім'я вам видали на сайті компанії, що надала послуги, або прислали на email. Далі внесіть пароль у відповідне поле, а для зручності підключення до сайту в полі «Каталог» занесіть такі дані:/www/htdocs/, натискайте ОК.
7
У списку з'єднань має з'явитися назва сайту . Клацніть по ньому мишкою, відбудеться з'єднання з сервером. Ви побачите файли і каталоги, які розташовані в папках, як на локальному диску домашнього комп'ютера. Скопіюйте ваш сайт і натисніть «Відключити». Запустіть браузер, введіть адресу власного сайту , насолоджуйтеся результатами творчої праці.
Зверніть увагу
Продумайте структуру папок на сервері, зберігайте дані по типу вмісту.
Корисна порада
Увімкніть відображення розширення файлів, зберігайте їх в окремій папці на домашньому ПК і не видаляйте після завантаження на сервер.