Як відключити обліковий запис при завантаженні Windows. Як відключити вибір облікового запису в windows7.

Якщо ви не хочете щоб яка-небудь з облікових записів на вашому комп'ютері була доступна, ви можете відключити її. Це не означає, що вона буде видалена. Ви завжди можете включити її назад. Відключити можна будь-яку облікову запис , в тому числі, спеціальний аккаунт «Гість», який завжди за замовчуванням присутній в операційних системах сімейства Windows.
Інструкція
1
Найзручніше керувати обліковими записами з консолі управління (MMC). Відкрийте її. Для цього натисніть "Пуск" -> Виконати -> mmc. Або ж «Пуск» і в поле пошуку наберіть mmc, потім натисніть клавішу Enter. Якщо система запросить підтвердження для того, щоб дозволити програмі внести зміни на комп'ютері, натисніть OK. Якщо потрібно ввести пароль адміністратора, зробіть і це. Відкриється консоль MMC.
2
Зліва в меню ви побачите список, в якому буде пункт «Локальні користувачі та групи». У разі якщо локальні користувачі і групи не з'явились там, то, ймовірно, раніше з цього комп'ютера ніхто не редагував облікові записи користувачів через консоль, тому потрібно додати оснастку. Для цього виберіть меню «Файл», там виберіть пункт «Додати або видалити оснастку».
3
Тепер в списку, знайдіть пункт «Локальні користувачі та групи», виберіть його, натисніть «Додати». Ви побачите, як він з'явиться в списку. Клацніть кнопку «Готово», потім натисніть «OK», щоб повернутися в консоль і почати редагувати облікові записи.
4
Клацніть на групі «Локальні користувачі та групи» в меню. У списку сусідньої панелі з'явиться кілька папок, в числі яких буде каталог «Користувачі». Після подвійного клацання мишею по ньому відкриється список користувачів, там виберіть назву тієї облікового запису, який хочете відключити.
5
Правою кнопкою викличте меню облікового запису, виберіть пункт «Властивості». Там ви побачите вкладку «Загальні». Увімкніть прапорець навпроти настройки «Відключити обліковий запис», тепер натисніть «OK».
6
Коли ви захочете включити запис користувача, щоб вона знову стала доступною, зробіть все те ж саме, тільки замість того, щоб встановлювати галочку навпроти настройки відключення облікового запису, зніміть її. Тепер цей користувач зможе знову ввійти в систему.
Зверніть увагу
Відключити обліковий запис користувача неможливо в домашній і початкової версіях Windows 7 і Windows Vista. У цих версіях можна тільки видаляти користувачів без можливості відновлення.
Належить операційних систем Windows є сервіс «Контроль облікових записів». За статистикою дане нововведення не користувалося особливою популярністю. Зважаючи на це даний сервіс завжди можна деактивувати.
Вам знадобиться
  • - операційна система Windows Seven.
Інструкція
1
Перш за все, варто попередити всіх користувачів даної операційної системи, що відключення вибору користувача може значно знизити рівень захисту даних вашого комп'ютера. Крім людського фактора можливі й крадіжки інформації на рівні вірусних атак.
2
В останніх версіях операційних систем розробники відключили можливість повного відключення такої опції. Вони ввели 4 рівня захисту на рівні користувачів системи. Шлях до аплету налаштувань знаходиться в «Панелі управління».
3
Відкрийте меню «Пуск» і клацніть лівою кнопкою миші по значку «Панель управління». У вікні, знайдіть і запустіть аплет «Облікові записи користувачів». Також це вікно можна відкрити через рядок пошуку, достатньо ввести абревіатуру UAC і клацніть мишею по рядку «Зміна параметрів контролю облікових записів».
4
У вікні змініть положення повзунка, виставивши будь-яку опцію, опис яких ви побачите в правому блоці. Вкрай рекомендується встановити повзунок на значенні «Повідомляти тільки при спробах програм внести зміни в комп'ютер». Натисніть кнопку «ОК», підтвердіть зміни і перезавантажте комп'ютер.
5
Для повного відключення функціоналу службу «Управління обліковими записами» необхідно після завантаження системи знову відкрити меню «Пуск» і запустити «Панель управління». У вікні, клацніть по посиланню «Облікові записи користувачів».
6
Перейдіть до елемента «Включення або відключення контролю облікових записів» і зніміть позначку з пункту «Використовуйте контроль облікових записів». Натисніть кнопку «ОК» або Enter і перезавантажте комп'ютер.
7
Після завантаження комп'ютера вибір облікової записи більше не з'явиться при подальших запусках системи, але рекомендується встановити спеціальне програмне забезпечення.