Як малювати супергероїв. програма для створення коміксів marvel.

Першим супергероєм, з яким познайомився світ, став Супермен - звичайний скромний хлопець Кларк Кент, який, однак, має здібності, непідвладними простим смертним. Супермен з'явився в 1938 році, і з тих пір кількість коміксів, мультфільмів і кінокартин за участю різних «надлюдей» збільшувалася з кожним роком, а багато з героїв стали культовими. Однак ніщо не заважає взяти в руки олівець і створити ще один подібний образ.
Вам знадобиться
  • Комікси, мультфільми та фільми про супергероїв, картинки із зображенням супергероїв, приладдя для малювання.
Інструкція
1
Для початку просто потренируйтесь малювати людську фігуру. Вивчіть будову тіла людини, подивіться, як він рухається, як міняється положення тіла при виконанні різних дій. Для цієї мети, до речі, відмінно підійдуть і комікси про супергероїв.
2
Якщо ви збираєтеся малювати вже існуючого супергероя, то вам на допомогу комікси, мультфільми, книги і картинки з інтернету. Тренуйтеся якомога більше, змальовувати полюбився героя в різних позах і в різних костюмах, постарайтеся вловити якісь особливі риси, притаманні саме йому. Як тільки ви наб'єте руку в копіюванні чужих малюнків, ви можете спробувати створювати і свої.
3
Якщо ви хочете створити свого власного супергероя, то спочатку подумайте про те, яким він повинен бути - як він буде виглядати і якими здібностями володіти. У всіх супергероїв є ряд схожих рис. По-перше, у супергероя є якась своя особлива понад-сила, яку він отримує найнесподіванішими способами (на кшталт укусу радіоактивного павука). По-друге, у нього, як правило, мускулисте тіло, а в гардеробі є обтягуючий костюм, який підкреслює всі достоїнства цього тіла. Пропорції тіла часто порушені, перебільшені, щоб підкреслити силу і міць персонажа. Часто у супергероя є свій фірмовий знак, як, наприклад, буква «S» у Супермена або кажан у Бетмена. Не забудьте про всі ці деталі при створенні свого образу.
4
Коли ви представите, як виглядатиме ваш герой, спробуйте зобразити його у всіх деталях. Так само, як і у випадку з чужими персонажами, постарайтеся зобразити героя в різних позах і в різних ситуаціях.
5
Можете придумати для свого героя та інших персонажів, які зазвичай присутні в коміксах і фільмах. Як правило, у супергероя є напарник, який допомагає йому у всіх справах (але вся слава дістається, зрозуміло, головному персонажу), а також є заклятий ворог, з яким герой бореться завжди і скрізь. Можливо, у вас вийде непогана нова історія, яка коли-небудь принесе вам світову славу.