Як малювати татуювання хною. вишивка на подушках Як зробити.

Мистецтво нанесення малюнків хною (або мехенді) налічує вже багато сотень років, але до останнього часу залишалося популярним лише в країнах Сходу. Особливо в Індії, де жінки розфарбовують візерунками своє тіло перед кожним святом. На Заході біо татуювання користуються популярністю в основному у людей, які хотіли б зробити звичайну тату, але не вирішуються. Зрештою, хна - це тимчасово, такий узор зійде через два-три тижні. До того ж, такі малюнки ще й дуже красиві, а нанести їх можна в домашніх умовах, не звертаючись в салон.
Вам знадобиться
  • Порошкоподібна хна, вода, лимонний сік, евкаліптова олія, інструмент для нанесення малюнка (шприц без голки або спеціальний ріжок), трафарети і заготовки майбутніх малюнків.
Інструкція
1
Для початку підберіть малюнок, який збираєтеся зобразити. В общем-то, хною можна намалювати все, що завгодно - будь-який візерунок або контур, однак існують цілком традиційні візерунки, виконувані таким способом. Вони виглядають дуже ефектно, красиво і екзотично. Якщо ви не впевнені у своїх художніх здібностях, то приготуйте трафарети.
2
Приготуйте фарбу. Порошок з пакету висипте в миску, додайте теплої води і лимонного соку, ретельно перемішайте до консистенції кашки. Іноді в суміш для тату додається чорна кава, дуже міцний чай або червоне вино. Вважається, що вони можуть зробити фарбу більш стійкою і темною.
3
Ділянка шкіри, на який буде наноситися малюнок, протріть евкаліптовим маслом - так фарба ляже рівніше, буде триматися довше, а колір вийде більш яскравим і теплим.
4
Якщо ви не впевнені, що зможете намалювати акуратний візерунок від руки, то переведіть на шкіру готовий контур або прикладіть трафарет. Суміш для тату наберіть у шприц без голки, в спеціальний ріжок.
5
Видавлюючи суміш, акуратно нанесіть на шкіру візерунок. Починайте малювати завжди з самого далекого від вас ділянки шкіри, щоб не розмазати хну під час роботи. Якщо ви провели неакуратну лінію, ви можете стерти її ваткою, змоченою в рослинному маслі, але слід все одно залишиться. Намагайтеся не тиснути на шприц або ріжок занадто сильно, щоб суміш не розтеклася неакуратним плямою.
6
Дайте фарбі повністю висохнути. Зазвичай на це йде від сорока хвилин до години. Потім суху суміш струсіть з допомогою тканини або скребка. Щоб закріпити результат, можете протерти малюнок сумішшю оливкової олії, лимонного соку, часнику і цукру. Якщо ви зробили малюнок для якогось певного події, можете закріпити його лаком для волосся. Тільки обов'язково змийте його з шкіри через кілька годин і змастіть місце з малюнком кремом.
Зверніть увагу
Не робіть біотатуіровкі на одному і тому ж місці дуже часто, це може зіпсувати шкіру.
Корисна порада
Перед нанесенням фарби на шкіру обов'язково перевірте на невеликій ділянці шкіри, не викликає вона алергічної реакції. Те ж відноситься і до масел, і до лаку для волосся, якщо ви вирішили закріпити ними рісунок.Еслі ви вирішили потренуватися в нанесенні малюнків хною, краще робити це на склі. Покладіть скло на малюнок і обводьте, а якщо щось не вийде, завжди можна буде стерти.