Як подивитися встановлені сертифікати.

Одним із способів забезпечення безпеки в OS Windows є використання сертифікатів - документів з цифровим підписом, що засвідчують достовірність служб, веб-вузлів, користувачів або пристроїв. Сертифікати видаються центром сертифікації і зберігаються в системних папках на жорсткому диску комп'ютера.
Інструкція
1
Щоб переглянути всі встановлені сертифікати, виберіть пункт «Виконати» з меню «Пуск» і введіть у командний рядок certmgr.msc. У консолі управління «Сертифікати» розкрийте дочірні вузли, що містять відомості про сертифікати.
2
Щоб отримати дані про кожний документ, наведіть на нього курсор і клацніть правою клавішею миші. У випадаючому меню виберіть команду «Відкрити». У вкладці «Склад» натисніть «Властивості» і в списку «Показати» відзначте пункт «Все», щоб система вивела детальну інформацію про даний документ.
3
В браузерах теж міститься інформація про встановлені сертифікатах. Якщо ви використовуєте IE, в меню «Сервис» виберіть команду «Властивості оглядача» і перейдіть у вкладку «Зміст». Натисніть кнопку «Сертифікати». Для переміщення по вкладках застосовуйте стрілки напрямку «Вправо» і «Ліворуч» в правому верхньому куті.
4
Для отримання докладних відомостей про окремому документі відзначте його курсором і натисніть "Перегляд". Щоб отримати інформацію про додаткові параметри, використовуйте кнопку «Додатково».
5
Якщо у вас встановлена Mozilla Firefox, в меню «Інструменти» виберіть опцію «Налаштування». Перейдіть у вкладки «Додаткові» і «Шифрування». Натисніть «Перегляд сертифікатів». Розробники цього браузера вирішили не виділяти сертифікати, які не мають довіри, в окрему групу.
6
Для отримання більш детальної інформації про кожного сертифікаті наведіть на нього курсор і натисніть «Переглянути». Ви можете змінити статус документа, видалити його або перемістити, використовуючи відповідні кнопки.
7
Щоб подивитися СЕРТФІКАТА в Opera, в меню «Налаштування» виберіть пункт «Загальні настройки» і перейдіть у вкладку «Розширені». У лівій частині екрана клацніть пункт «Безпека» та натисніть «Управління сертифікатами».
8
У вкладці «Схвалені» міститься список встановлених сертифікатів. Натисніть «Переглянути», щоб отримати детальну інформацію про кожного сертифікаті.