Як збільшити продажі взуття. все про підборі взуття для продажу.

Збільшення продажів - основне питання і проблема будь-якої компанії, невеликої або крупної, що продає товари або надає послуги. Питання збільшення продажів дуже важливий у руслі придбання та оновлення клієнтської бази, а також зростання прибутковості підприємства.
Інструкція
1
Найпоширеніший маркетинговий хід для збільшення продажів взуття - правильна і грамотна реклама магазину. Якщо ви живете в невеликому місті, то рекламу можна пустити по телебаченню чи радіо. Маючи в своєму розпорядженні магазинами у великих містах, не забувайте про білбордах. Також можна роздавати листівки з рекламою вашого взуття та акціями, проведеними в магазіне.Площаді під магазин краще купувати або арендовивать біля магазину одягу. Варто також подбати про яскраву вивісці і запам'ятовується слогані.
2
Влаштовуйте сезонні рас продажу. У розпал сейле жінки купують речі та взуття як одержимі. Якщо ваш магазин не має карт знижок або дисконтних карт, то такі краще випустити. Наприклад, карта може бути накопичувальної: якщо клієнт купив у вас взуття більш ніж на 10 тисяч рублів, то знижка буде 5%, якщо більш ніж на 15 тисяч - 7%.
3
Варто спробувати організувати різного роду акції. Найвідоміші з них в світі маркетингу - дві пари за ціною однієї; дві купуєш - третя в подарунок; при купівлі пари взуття - шкарпетки або засоби по догляду за взуттям у подарунок; кожному 20 відвідувачеві - пара взуття з попередньої колекції - як бонус.
4
Створіть веб-сайт вашого магазину. Дуже зручна річ - клієнт зможе ознайомитися з вашим асортиментом, дізнатися, що є в наявності, подивитися ціни на товари, а також замовити взуття, не виходячи з дому.
5
Дієвим способом збільшення продажів буде залучення продавців до вибору колекції нового взуття разом з відділом закупівель. Очевидні плюси: по-перше, продавці не будуть себе вважати дівчатками на побігеньках; по-друге, беручи участь у підборі взуття, вони тим самим будуть прагнути продати її, так як невдачі не зможуть спихнути тільки на відділ закупівель. Тепер їм доведеться з жаром і ентузіазмом брати участь у процесі, пропонуючи і розхвалюючи ту чи іншу пару взуття.