Як відновити давно вилучені файли.

Файлові системи сучасних жорстких дисків влаштовані таким чином, що інформація повністю видаляється з носія тільки після перезапису певних секторів. Це означає, що відновити видалені файли можна в тому випадку, якщо вінчестер використовувався недостатньо ефективно.
Вам знадобиться
  • - R-Studio;
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Якщо файли, які необхідно відновити, були видалені порівняно давно, скористайтеся програмою R-Studio. Встановіть цю програму на той розділ диска, з якого не буде виконуватися відновлення даних. Це підвищить ймовірність успішного виконання процедури.
2
Запустіть R-Studio і знайдіть у графі Device/Disk потрібний розділ вінчестера. Виділіть його правою кнопкою миші і виберіть пункт Scan. Введіть в поле Start цифру 0, а в полі Size - розмір даного розділу. Його значення буде вказано в полі Disk Size.
3
Обов'язково вкажіть тип файлової системи даного локального диска. Знайдіть поле Scan View і виберіть пункт Detailed. Це забезпечить виконання глибокого сканування секторів жорсткого диска. Після підготовки параметрів сканування натисніть кнопку Scan.
4
Процес аналізу обраного розділу може тривати кілька годин. Зазвичай витрачений час залежить від розміру вибраного локального диска. Після завершення сканування натисніть кнопку Ok.
5
Тепер виділіть оброблюваний розділ лівою кнопкою миші та натисніть кнопку F5. Дочекайтеся відкриття списку знайдених файлів. Встановіть галочки поруч з тими папками або файлами, які необхідно відновити. Знайдіть на панелі інструментів кнопку Recover Marked і натисніть її.
6
Виберіть каталог, в який буде виконано збереження зазначених даних. Обов'язково зніміть галочку з пункту Skip files with bad sectors. Це дозволить програмі спробувати відновити дані з пошкоджених секторів.
7
Натисніть кнопку Ok і дочекайтеся завершення роботи програми. Якщо ви змогли відновити потрібні вам файли, але вони виявилися зіпсованими, встановіть програму Easy Recovery.
8
Запустіть її і виберіть пункт File Restore. Вкажіть пошкоджені файли і запустіть процес відновлення.