Як налаштовувати ip-адреси в локальній мережі.

При налаштуванні комп'ютерів, що входять до складу локальної мережі необхідно правильно задати параметри IP-адрес. Вибір характеристик залежить від устаткування, використовуваного для побудови мережі.
Інструкція
1
Якщо робота локальної мережі здійснюється за допомогою маршрутизатора або роутера, то розумніше використовувати динамічні IP- адреси. У такому разі їх значення будуть автоматично присвоюватися комп'ютерів. Даний метод дозволяє швидко підключити новий пристрій до мережі, не виконуючи ніяких налаштувань. Увімкніть потрібний ПК і дочекайтеся завантаження системи.
2
Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть меню «Мережеві підключення». Перейдіть до списку мережевих карт або локальних з'єднань. Відкрийте властивості мережевого адаптера, параметри якого необхідно змінити. Для цього клікніть по його іконці правою кнопкою миші і виберіть відповідний пункт.
3
Виділіть рядок «Протокол Інтернету TCP/IP» і натисніть кнопку «Властивості». Знайдіть і активуйте пункт «Отримати IP-адресу автоматично». Тепер аналогічним чином виділіть пункт «Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Натисніть кнопку Ok.
4
У тих ситуаціях, коли локальна мережа побудована з використанням мережевого концентратора або комутатора, рекомендують самостійно задавати значення IP-адрес. Для виконання цієї процедури знову відкрийте властивості протоколу TCP/IP.
5
Встановіть прапорець поруч із пунктом «Використовувати наступний IP-адреса». Заповніть запропоновану таблицю, вказавши IP-адресу, маску підмережі і основний шлюз (не обов'язково).
6
Якщо вам необхідно використовувати для підключення до інтернету певний комп'ютер або мережеве обладнання, заповніть поля «DNS-сервер» і «Альтернативний DNS-сервер». Збережіть параметри, натиснувши кнопку Ok.
7
При налаштуванні мережевих з'єднань в операційній системі Windows Seven рекомендують використовувати протокол TCP/IPv4. Саме він використовується в більшості випадків для побудови локальних мереж.