Як уповільнити гру. Як уповільнити роботу комп'ютера.

Багато любителів старих комп'ютерних ігор стикаються з однією і тією ж проблемою всякий раз, коли запускають черговий раритет. Іграшка працює, але дуже швидко. Доводиться ігри сповільнювати. Розглянемо причини і способи.
Інструкція
1
Справа в тому, що раніше всі виробники створювали персональні комп'ютери з тактовою частотою центрального процесора 4,77 МГц. Відповідно, і комп'ютерні ігри створювалися за принципом: чим швидше, тим краще, так як ніхто не думав про прив'язку до часу. З появою нових, що працюють на високих частотах персональних комп'ютерів гри стали значно швидше.
2
Оскільки точність обчислення тактових частот комп'ютерів і надалі виявилася недостатньою, то неминучим стала поява спеціальних програм - сповільнювачів процесів, які дозволяють уповільнити роботу комп'ютера.
3
В найпростіших випадках геймери радять запустити відразу кілька ємних програм, щоб уповільнити процес, хтось радить «полазити в налаштуваннях відео». Але все-таки краще завантажити утиліту в мережі інтернет.
4
Професіонали рекомендують сповільнювач процесу Mo'Slo або CPU Killer (платна утиліта, що відрізняється дружнім інтерфейсом), CPU Control - утиліта для мультипроцесорних систем, що керує розподілом навантаження процесора, Bremze не рекомендують для операційної системи Windows (з її допомогою ви зможете міняти швидкість прямо під час гри).
5
Також можна налаштувати DosBox для роботи на різних швидкостях.
Розробники комп'ютерних ігор в 90-х роках і уявити собі не могли, що потужність комп'ютерів вже через десять років зросте в тисячі разів. У ті роки розраховувалося все по єдиному принципу: чим потужніший процесор, тим швидше буде працювати гра. Тому сучасним гравцям доводиться шукати способи загальмувати систему, щоб грати в улюблені з дитинства продукти.
Інструкція
1
Скористайтеся спеціально написаним софтом. Існує безліч програм, які легко знайти на просторах інтернету (наприклад, CPUKiller), спеціально створених для обмеження системи. Вони встановлюють вищу планку частоти процесора на вельми низьке (задаваемое вами) значення, і ігри починають працювати зі стандартною швидкістю, яку закладали розробники.
2
Навантажите систему. Запустіть одночасно кілька програм, які активно використовують її ресурси: наприклад 3D max або, наприклад, 3D Mark. Також підійде процес дефрагментації або копіювання великого числа файлів. Якщо софт з попереднього пункту з якихось причин не в змозі «штучно» уповільнити систему, то подібний прийом гарантовано знизить продуктивність комп'ютера. Спосіб не завжди зручний, але в крайніх випадках цілком застосовний.
3
Використовуйте диспетчер задач. Крім відомої функції «закрити програму» вікно, що викликається за допомогою «Ctrl» + «Alt» + «Delete», може напряму регулювати виділення пам'яті для тих чи інших програм. Запустіть гру, виберіть її в диспетчері, клікніть правою кнопкою миші і виберіть в меню «перейти до процесів». Тепер в аналогічному меню для процесу зверніть увагу на два пункти: «Визначити пріоритет» і «Поставити відповідність». У першому потрібно вибрати «низький», щоб обробка програми йшла в останню чергу, а в другому вам буде потрібно обмежити кількість процесорів (ядер), які працюватимуть з продуктами. Таким чином ви значно знизите виділювані на програму ресурси.
4
Перевірте налаштування гри. Часто буває так, що швидкість гри можна варіювати (наприклад, в tower defence або RTS), і в настройках для цього є спеціальний повзунок. Більш того, іноді така кнопка існує в рамках самого геймплея, розташована вона зазвичай близько міні-карти. Є ще й такий спосіб: встановіть настройку «не пропускати фрейми». Це означатиме, що якщо відеонастройки занадто високі, то гра буде працювати повільніше (цей прийом активно використовується в Street Figher IV, де, виставивши все на «максимум», можна насолоджуватися грою, сповільненої втричі).
Корисна порада
Спробуйте кілька програм по уповільненню системи, вони працюють за різними принципами.