Як додати скрипт в автозавантаження.

Скрипти можуть додаватися в автозагрузку певних програм. Це не завжди зручно, враховуючи, що інтерфейс операційної системи Windows передбачає наявність спеціальної утиліти для виконання тієї ж функції.
Вам знадобиться
  • - доступ до комп'ютера.
Інструкція
1
Напишіть скрипт для додавання його в автозагрузку, використовуючи при цьому, наприклад, visual basic. Для цього пропишіть в ньому вміст, подібне з наступним текстом: Dim vOrg, objArgs, root, key, WshShell root="HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Run/" KeyHP="Program" Set WshShell = WScript.CreateObject ( "WScript.Shell") WshShell.RegWrite root + keyHP, "place/autorun" Замість place використовуйте директорію до місцезнаходження вашої програми, яку ви б хотіли додати у виконуваний скрипт.
2
Зверніть увагу, що при написанні користувача скриптів, що додаються в автозагрузку, ви також можете використовувати шаблони, які викладають інші користувачі на різні сайти і форуми інтернету, однак, будьте з ними гранично уважні, оскільки за відсутності у вас навичок роботи з шкідливими скриптами ви просто можете не розпізнати їх і додати на ваш комп'ютер.
3
При написанні скриптів, які в подальшому ви додасте в автозапуск, найкраще не вимикати роботу антивірусної системи. Якщо ви пишіть скрипт для додавання в автозагрузку з метою подальшого викладання в мережі, не використовуйте шкідливий код, щоб нашкодити іншим користувачам, за це передбачена певна відповідальність.
4
Запуск багатьох програм на вашому комп'ютері при включенні можна організувати набагато простіше, ніж шляхом написання скриптів для автозавантаження, тут просто зайдіть в панель управління комп'ютером і перейдіть до меню призначених завдань. Встановіть для вашого комп'ютера потрібну конфігурацію системи, після чого налаштуйте роботу автоматично запускаються програм. Часто це використовують для включення інтернету і програм закачування файлів, а також в інших випадках.
Зверніть увагу
Зверніть увагу при скачуванні скриптів, що багато з них запускають шкідливий вміст і можуть викликати несправності в роботі комп'ютера.
Корисна порада
Використовуйте меню «Призначені завдання».
Щоб пожвавити інтернет-ресурс, додати йому нові функціональні можливості, організувати інтерактивне спілкування відвідувачів між собою або з віртуальними партнерами в особі програмного забезпечення сайту, на нього додають різноманітні скрипти . Підбір скриптів залежить від цілей та індивідуальних переваг власника ресурсу, а ось процедура додавання їх на сайт буде схожа для всіх скриптів. Давайте її розглянемо докладно.
Інструкція
1
Щоб додати вибрані скрипти на сайт їх спочатку слід завантажити до себе в комп'ютер, розпакувати (якщо вони поміщені в архів) і ознайомитися з інструкцією. Ми всі належимо до інструкцій як до чогось корисного, але нудному і не дуже потрібного, але ж серверний скрипт, встановлений неправильно може безповоротно зіпсувати ваш сайт! До того ж, автор може вказати на корисні, але не очевидні особливості скрипта, які ви зможете використовувати.
2
Файл скрипта може бути один або декілька - для роботи можуть бути потрібні різні бібліотеки функцій, файли стилів, зображення і т.д. Все необхідне треба завантажити на сервер сайту, дотримуючись структуру каталогів (якщо файли розміщені в папки). Робити це можна спеціальною програмою - ФТП-клієнтом. Наприклад, FlashFXP, Cute FTP, WS FTP, FileZilla, Smart FTP і т.д. Такі програми бувають і платними і безкоштовними, знайти підходящу в мережі не складе труднощів. Завантаження відбувається по ФТП-протоколу (File Transfer Protocol - «протокол передачі файлів»). Але можна завантажити всі файли і безпосередньо через браузер, не використовуючи додаткових програм. Для цього слід скористатися файл-менеджером, який входить до складу практично кожної системи управління сайтом або панелі управління хостинг-провайдера. На жаль, єдиного стандарту ні на системи управління, ні на панелі хостерів не існує, тому вам треба знайти - де саме у вашому варіанті розташований цей файл-менеджер.После закачування файлів на сервер, можливо, будуть потрібні додаткові операції з ними. Якщо це серверний скрипт (наприклад, на мові PHP) і він в процесі роботи змінює файли, то потрібно закріпити за ним це право редагування. Чи потрібно це - повинно бути написано в інструкції до скрипту. Така операція називається «установка прав користувача» або CHMOD (абревіатура від CHange MODe). В інструкції має бути описано які значення яким файлам слід виставляти. Як правило, щоб скрипт мав можливість редагувати файли, їм слід виставити атрибут читання = 777, а самому записуючого файлу = 755 або 644.
3
Після завантаження файли буде потрібно підключити до сторінок сайту. Ця операція суто індивідуальна для кожного скрипта - тут вже без інструкції від автора не обійтися. У найпростішому варіанті вам буде потрібно додати посилання на JavaScript-файл в html-код сторінки. Таке посилання може виглядати так: