Як відкрити в телефоні swf. Як відкрити файл.swf на телефоні.

Для відкриття в меню мобільного телефону флеш-файлів з розширенням .swf необхідна наявність стороннього програмного забезпечення. Ви можете знайти його у вільному доступі в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - кабель для підключення телефону.
Інструкція
1
Скачайте для вашого мобільного телефону спеціальне програмне забезпечення для відкриття флеш-файлів. Програми можуть використовуватися різні в залежності від типу мобільного пристрою, найчастіше використовується Macromedia Flash Mobile, Macromedia Flash Lite, Flash Player Mobile, однак ви можете скористатися і їх аналогами, які можуть працювати з файлами розширення .swf. Для завантаження програм для вашого мобільного пристрою враховуйте операційну систему, встановлену в ньому, оскільки при невідповідності можуть виникнути проблеми з запуском інсталятора.
2
Оберіть для скачування перевірені надійні ресурси, оскільки останнім часом почастішали випадки установки шкідливого вмісту в якості програмного забезпечення для мобільного телефону. Також перевірте відповідність розширення вікна програми вирішення дисплея вашого мобільного пристрою, якщо це необхідно для конкретно обраної вами програмою. Зверніть увагу, що для різних моделей пристроїв може не підійти одне і те ж програмне забезпечення.
3
Завантаживши інсталяційний файл мобільного додатку, перевірте його на наявність вірусів. Зверніть увагу, що це також не захищає ваш мобільний пристрій від вірусів. Скопіюйте установник в модуль пам'яті телефону або на знімний накопичувач, після чого від'єднайте пристрій, поновіть список файлів і запустіть установку програми для відкриття флеш-файлів. Зверніть увагу, що подібні додатки не повинні запитувати у вас доступу до інтернету, відправки голосових і відеодзвінків і СМС-повідомлень.
4
З метою забезпечення безпеки вашого мобільного телефону, файлів на ньому і вашого особового рахунку в оператора забороніть програмі доступ до даних дій. Через меню встановленої вами програми відкрийте файл з розширенням .swf, що знаходиться в пам'яті вашого мобільного пристрою або на підключеному до нього знімному диску.
5
Якщо у вас в мобільному телефоні встановлена операційна система Symbian, скачайте плеєр за наступним посиланням: http://macromedia-flash-player.en.softonic.com/symbian, перевірте установник на віруси і скопіюйте його в пам'ять підключеного до комп'ютера пристрою. Запустіть інсталятор з пам'яті телефону, вибравши його в оглядачі файлів. Після установки відкрийте програму в меню додатків або відкрийте флеш-файл звичайним способом з пам'яті мобільного пристрою.
Корисна порада
Перевіряйте викачані архіви на віруси.
Формат swf (ShokWave Flash) не просто отримав в даний час найширше поширення, особливо в інтернеті. Він, можна сказати без перебільшення, повністю змінив обличчя інтернету, збагативши його яскравими динамічними флеш-роликами, мультиплікацією та інтерактивними сайтами, повністю зробленими на флеш-технології.

Swf-файл якраз і містить флеш-анімацію - мультфільм або навіть гру. Як правило, відкрити swf файл достатньо просто навіть за допомогою того програмного забезпечення, яке вже встановлено на більшості Windows-сістем.1. Скористайтеся браузером, встановленим в системі - Internet Explorer, Google Chorme, FireFox або Opera (скачати браузер для установки можна з сайтів їх виробників, всі браузери повністю безкоштовні). Швидше за все, браузер зможе відкрити такий файл відразу. Якщо цього не відбудеться, значить, браузеру не вистачає плагіна, обробного формат ShokWave Flash. Як правило, його скачування і установка відбуваються повністю автоматично. Необхідно просто почекати, після чого знову спробувати відкрити файл.2. Можна відкрити swf за допомогою відеплеера, вживаного для перегляду відеофільмів, такого як Media Player Classic, що входить до складу k-lite codec pack, або kmplayer. Як правило, подібні програми вже підтримують цей широко поширений формат, і відтворюють флеш-анімацію також, як звичайний відеофайл.3. Для того, щоб не тільки відкрити файл swf, а й створити такий файл, встановіть Adobe (Macromedia) Flash. Це потужний інструмент для розробки флеш-роликів, ігор та інших продуктів, що дозволяє, зрозуміло, також і переглядати готові результати роботи.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T7-BQGXXLCY