Як перетворити формат avi в dvd.

Щоб відтворити відеофільми на деяких DVD-програвачах необхідно використовувати спеціальний формат . Для конвертації файлів в інший тип рекомендують застосовувати спеціальні утиліти.
Вам знадобиться
  • - Total Video Converter.
Інструкція
1
Скачайте програму Total Video Converter. З її допомогою можна не тільки конвертувати відео в найбільш популярні формати, але і вирізати музичні доріжки з кліпів. Встановіть цю утиліту. Запустіть ярлик TVC, що з'явиться на робочому столі після завершення інсталяції компонентів програми.
2
Після запуску головного меню програми натисніть кнопку New Task і натисніть її. У спадаючому меню виберіть пункт Import File. Після відкриття вікна провідника виберіть той відеофайл, формат якого потрібно змінити.
3
Дочекайтеся запуску вікна вибору форматів. Встановіть прапорець біля параметра Decode with internal decoder. Виберіть якість відео High Quality. Тепер знайдіть поле Mpeg і натисніть кнопку DVD Mpeg.
4
У спадаючому меню виберіть якість фільму: NTSC або PAL. Після виконання зазначених операцій назва відеофайлу буде відображено в меню Task List. Подивіться показання в меню Profile Detail. Зверніть особливу увагу на пункт Profile Name.
5
В кінці пункту в дужках буде вказано час відео, яке поміститься на стандартний DVD-диск. Якщо його значення менше часу фільму, то натисніть кнопку Browse в поле Output Format. Пересуньте повзунок до показника Norm Quality. Натисніть кнопку Ok.
6
Тепер виберіть папку для збереження кінцевого видеофрагмента. Краще використовуйте для його розміщення той розділ вінчестера, на якому не встановлено операційних систем. Натисніть кнопку Convert Now і почекайте, поки програма виконає необхідні операції.
7
Запишіть отриманий файл на DVD-диск за допомогою програми Nero або інший утиліти. Вставте диск в DVD-програвач і перевірте якість запису. Якщо відео не програється, вивчіть інструкцію до плеєра і з'ясуйте формати, які підтримує даний пристрій. Скористайтеся програмою Total Video Converter для створення файлу потрібного типу.