Як змінити значок програми.

Заміна значка програми в операційній системі Windows може бути здійснена як стандартними засобами самої системи, так і з використанням додаткових спеціалізованих додатків.
Вам знадобиться
  • - Resource Tuner
Інструкція
1
Викличте контекстне меню підлягає зміні значка програми кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості» для ініціації процедури. Перейдіть на вкладку «Налаштування" діалогового вікна і скористайтеся кнопкою «Змінити значок», розташованої в нижній частині вікна.
2
Вкажіть бажану іконку в наступному діалоговому вікні або скористайтеся кнопкою «Обзор» для вибору власного зображення. Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «Відкрити» і авторизуйтесь виконання обраного дії натисненням кнопки OK в попередніх діалогових вікнах.
3
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Resource Tuner, безкоштовно розповсюджується в інтернеті для застосування альтернативного методу заміни значка обраної програми. Зверніть увагу на те, що файли програм містять 12 значків різного розміру і кількості кольорів, зібрані в Icon Groups. Переконайтеся в тому, що зображення, призначене для заміни стандартної іконки, відповідає параметрам замінного значка.
4
Запустіть виконуваний файл ResourceTuner.exe і розкрийте першу папку з ім'ям Icon Entry в каталозі головної сторінки додатка. Вкажіть підлягає заміні значок в списку нового діалогового вікна програми Resorce Tuner і збережіть вибране зображення у форматі .ico на робочому столі натисканням кнопки Save Resource As верхньої сервісної панелі вікна програми.
5
Викличте інструмент редактора зображень натисканням кнопки Resource Editor і скористайтеся кнопкою Open Source File для вибору потрібної іконки. Вкажіть бажане зображення і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK. Розкрийте меню File верхньої сервісної панелі вікна Resource Tuner і вкажіть команду Save File As для застосування зроблених змін.
6
Авторизуйтесь редагування розміру вибраного файлу натисканням кнопки Yes у вікні запиту програми або скористайтеся кнопкою Cancel для скасування заміни значка.