Як зібрати піраміду.

Піраміди та їх властивості давно розбурхують розуми людей. Вчені всього світу досліджують процеси, що відбуваються всередині споруд пірамідальної форми, а прості смертні обзаводяться власними пірамідками, залучаючи здоров'я, силу, удачу. Спорудити піраміду під силу кожному, якщо знати деякі секрети.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили обзавестися своєю власною пірамідою, то напевно вже знаєте про її чудодійну силу. Піраміда, поставлена поруч з водою, робить воду більш м'якою. Якщо потримати долоню над вершиною піраміди п'ять-десять хвилин, пройдуть стрес і головний біль. Вміщені в піраміду леза самозаточуються. Піраміди збільшують працездатність цілих колективів.
2
Кажуть, що піраміди, встановлені в салоні автомобіля, здатні зменшити кількість споживаного палива. Появі пірамід ми зобов'язані давньоєгипетському богу Сонця Ра, піраміда символізує застиглий потік сонячних променів.
3
Але для всього перерахованого вище піраміда повинна бути «правильною». Можна спробувати знайти готову піраміду з ідеальними пропорціями, а можна зібрати її самому. Давньоєгипетські піраміди робилися з каменю, що не схильний до руйнування, тому і простояли вони тисячоліття.
4
Піраміду для особистого користування можна зробити з чого завгодно. Та й розмір можна вибрати будь-який.
5
Якщо у вас є гірський кришталь або шунгіт - це ідеальний варіант, але можна використовувати й інші матеріали: картон, дерево, ДСП, скло. Матеріал правильної піраміди повинен бути натуральним.
6
Важливо, що всі «правильні» піраміди мають кут при підставі п'ятдесят і два градуси .. Найлегше піраміду зібрати таким чином: вирізати або випиляти чотири рівносторонніх прямокутника з кутом біля основи п'ятдесят і два градуси, співвідношення сторін при цьому для маленької піраміди буде 1,17, для великої 1, 176.
7
Потім отримані деталі склеїти або скріпити іншим способом, вирізати основу і приклеїти його.
8
Тепер залишилося зорієнтувати вийшла піраміду по сторонах світу і випробувати її чудесні властивості.