Як змінити підпис в The Bat. підпис в бате.

Додаток The Bat! фірми Ritlabs S.R.L. - Один з найбільш поширених поштових клієнтів використовуються сьогодні. Особливо популярний він серед російськомовних користувачів інтернету. Система налаштувань шаблонів цієї програми дозволяє досить просто поміняти структуру і зміст створюваних користувачем електронних листів, у тому числі і відредагувати прописану за замовчуванням підпис email-повідомлень.
Інструкція
1
Запустіть поштову програму і знайдіть у списку ваших поштових акаунтів той, настройки якого потрібно змінити. Шаблони кожного такого аккаунта використовують власну підпис, тому міняти їх треба окремо. Список поміщений в лівій частині інтерфейсу програми (якщо ви не змінювали налаштувань за замовчуванням) і нагадує відповідну колонку з деревом папок стандартного Провідника Windows. Клікніть правою кнопкою потрібний аккаунт і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості поштової скриньки». Замість випадаючого меню можна скористатися поєднанням гарячих клавіш Alt + Enter.
2
Розкрийте розділ «Шаблони» в переліку, вміщеному в лівій колонці вікна - все він містить шість пунктів. Для того щоб змінити підпис в новостворюваних вами листах виберіть підрозділ «Новий лист».
3
Відредагуйте підпис у правій колонці - за умовчанням вона поміщається під двома дефісами в нижній частині шаблона. Зверніть увагу на макроси% FromFName и% FromAddr - при створенні нового листа The Bat замінює їх ім'ям і поштовою адресою відправника. Якщо ви хочете використовувати макроси і в своїй новій підписи, то скопіюйте і вставте в потрібне місце, нічого не змінюючи в написанні і не забувши символ відсотка перед назвою макросу.
4
Скопіюйте нову підпис, потім виберіть у лівій колонці пункт «Відповідь» і замініть відповідний фрагмент в шаблоні відповіді на надіслане повідомлення своєї нової підписом. Проробіть цю ж операцію і для шаблону, вміщеного в підрозділ «Пересилання».
5
Виберіть підрозділ «Підтвердження» і відредагуйте підпис в вміщеному туди шаблоні. Його структура і зміст значно відрізняється від інших шаблонів, тому метод копіювання/вставки навряд чи підійде в цьому випадку.
6
В шаблон підрозділу «Девізи» ви можете помістити будь-якої афоризм або будь-який текст на ваш розсуд. Якщо зробити це, то введений напис буде автоматично приєднуватися до кожного вашого повідомлення.
7
Натисніть кнопку ОК, коли всі необхідні зміни в шаблонах будуть зроблені.