Як змінити форму вуха.

Людині зі звичайною формою вух важко уявити, скільки страждань можуть доставляти вуха нестандартної форми. Здається, що всі звертають на них увагу, і виникає гостре бажання позбутися цього недоліку. На жаль, зробити це можна тільки за допомогою пластичної операції.
Інструкція
1
За допомогою двох дзеркал уважно розгляньте своє відображення під різними кутами зору і вирішите, як саме ви хочете скорегувати вуха: прибрати капловухість, асиметрію, змінити розмір, виправити дефект мочки, і т.д.
2
Знайдіть хорошого пластичного хірурга. Найкраще скористатися рекомендаціями знайомих, які самі вдавалися до його послуг. Якщо таких у вашому оточенні немає, почитайте відгуки в інтернеті. При відвідуванні кабінету естетичної хірургії уточніть всі ваші деталі і попросіть показати фотографії форм виправлених вух колишніх пацієнтів, що перенесли таку ж операцію, яка потрібна вам. Підпишіть з лікарем офіційний контракт на проведення операції.
3
Підготуйтеся до процедури відповідно до рекомендацій, отриманими від доктора. Сама операція триває зазвичай не більше години і дорослим людям може проводитися під місцевим наркозом.
4
Для досягнення бажаного ефекту після операції протягом періоду, зазначеного лікарем, носіть спеціальну медичну пов'язку. Виконуйте всі рекомендації лікуючого лікаря, щоб не допустити негативних наслідків втручання. Не переживайте, якщо на вухах перший час будуть помітні шви. З часом вони, як правило, розсмоктуються.
Зверніть увагу
Іноді, особливо в підлітковому віці, люди схильні приписувати собі уявні недоліки. У тому числі може здатися, що вуха трохи відстовбурчені або завеликі, або занадто маленькі, може не подобатися їх форма. Не варто тут же вдаватися до послуг фахівця з пластичної хірургії. Можливо, через деякий час ви зрозумієте, що вуха анітрохи не псують вашу зовнішність, а навпаки, надають образу родзинку.
Корисна порада
Тимчасово «замаскувати» проблеми, пов'язані з вухами, допоможе пишна зачіска і трикотажна пов'язка. У холодну пору року виручать хустку, капелюх, шапка або хутряні навушники.