Як розробити дизайн кухні. Як самому змоделювати кухню.

Фен-шуй давно вже увійшов у життя російської людини. Це давня наука про гармонійне співіснування людей і навколишнього середовища, про мистецтво використання сприятливих потоків енергії. Якщо китайці використовували фен-шуй багато століть, чому б не скористатися цим і вам? Зробіть кухню самим затишним і привабливим місцем у будинку.
Вам знадобиться
  • - меблі для кухні;
  • - побутова техніка.
Інструкція
1
Почніть з дверей на кухню, вона повинна відкриватися вільно і легко. Прослідкуйте, щоб нічого не завадило двері відкритися повністю, тільки в цьому випадку енергія «ци» буде надходити на вашу кухню.
2
Якщо ви ще не обзавелися кухонними меблями, вибирайте предмети без гострих кутів. Фен-шуй вважає їх джерелами шкідливої енергії. Якщо ж меблі вже є, зменшіть вплив цієї енергії, розставивши на полицях круглі предмети кухонного начиння.
3
Плиту поставте таким чином, щоб її було видно від дверей, але не розташовуйте поряд з холодильником і раковиною, щоб стихія вогню не конфліктувала зі стихією води. Північ і північний захід не підходять для установки плити. Не забувайте і про те, що людина, що готує їжу не повинен тулитися в тісноті.
4
Раковина, що символізує воду, прекрасно встане на півночі. На цій же стороні можна розташувати пральну і посудомийну машини.
5
Подумайте про місце для холодильника. Його південно-східне розміщення поліпшить ваше фінансове становище, а південно-західне зміцнить сімейні стосунки. Не ставте холодильник на південній стороні, вогонь не поєднується з льодом.
6
Північний Захід або північ підійде для мікрохвильовки. Вона посилить і активізує енергію «ци». Всі інші дрібні електричні прилади - міксери, комбайни, чайники та кавоварки розставте по площі кухні .
7
Годинник на південній стіні теж активізують позитивну енергію вашого будинку. Уравновесьте «інь» і «янь», тобто металеві та дерев'яні поверхні на кухні. Багато металу викличе агресію, а суцільне дерево - апатію.
8
не закривайте вікна на кухні повністю. Сонячне світло повинен вільно литися, позитивно діючи на ваше самопочуття. На підвіконні не повинно бути нічого, крім квітів і кристалів.
9
Розмежуйте, хоча б символічно, зону їдальні і зону приготування їжі. Кордоном може служити декоративна стінка до пояса, виконана з цегли. Поставте ширму або поручні з дерева. Але обідній стіл в якості кордону не можна використовувати.