Як вивантажити dbf з 1С.

DBF - це формат файлів баз даних, який використовується різними програмами для зберігання тієї чи іншої інформації. Вивантаження даних в DBF доступна і в програмі 1С, наприклад, для надсилання інформації в інші організації.
Вам знадобиться
  • - програма 1С.
Інструкція
1
Створіть або скачайте готову форму для вивантаження даних у файл формату DBF. Якщо вам необхідно зробити вивантаження для заздалегідь встановлених в програму 1С форм, знайдіть їх у відповідному меню. Багато версій 1С підтримують готову обробку вивантаження для ЦБ, деякі обробки ви можете написати самостійно залежно від форми документа.
2
Однак якщо ви не знайомі з даною процедурою в використовуваної вами версії програмного забезпечення, це може відняти дуже багато часу. Також самостійне написання обробки при відсутності досвіду виконання подібних операцій може викликати багато помилок і неточностей в роботі. Налаштуйте експорт даних відповідно до пунктів меню бази даних і збережіть обробку у вигляді шаблону операції, якщо це необхідно.
3
За відсутності у вас навичок програмування 1С зверніться до служби технічної підтримки вашого постачальника програмного забезпечення або до сторонніх фахівців. Написання обробки вивантаження інформації в файл бази даних займе досить небагато часу. Зверніть увагу, що не всі фахівці знайомі з вивантаженням в 8 версії програми, якщо раптом вам з яких-небудь причин відмовлять у написанні обробки, швидше за все, вам краще змінити обслуговуючого працівника.
4
При вивантаженні даних в DBF переконайтеся в тому, що у вашому випадку не є можливості використання інших форматів файлів, наприклад, в документ XML. Це пов'язано з тим, що DBF на даний момент є далеко не найзручнішою формою роботи з інформацією, крім того даний формат файлів вже давно застарів, в основному він застосовується Ощадбанком та іншими великими організаціями.
5
Вивантаження в більш широко розповсюджені формати файлів помітно простіше, крім того, вам не потрібно додаткового програмного забезпечення у випадках коли потрібно редагування. Пам'ятайте, що ви також можете звернутися за написанням обробки до сторонніх фахівців, яких можете знайти в інтернеті на тематичних формах, присвячених 1С.
Корисна порада
Намагайтеся не робити процедуру настройки самостійно.