Як рахувати місячні дні.

Місяць робить істотний вплив на процеси, що відбуваються на Землі. З місячним календарем звіряються при проведенні садово-городніх робіт, лікуванні, плануванні дієти і розпорядку дня. Місячний день народження може розкрити багато сторін людської особистості і вказати правильні життєві орієнтири. Визначити, який місячний день відповідає конкретному дню місяця, можна розрахунковим шляхом або за допомогою спеціального календаря.
Інструкція
1
Дізнайтеся, коли було чи буде молодик, найближче до вашої даті. Момент молодика є початком перших місячних діб, а другі місячні доба починається з першим сходом Місяця після молодика. Незважаючи на те, що місячний календар налічує 30 діб, місячний місяць іноді закінчується 29 днем, після якого знову починається перший місячний день, що відрізняється більшою протяжністю. Час сходу і заходу Місяця можна визначити за звичайним календарем, де вказані ці дані.
2
Зверніть увагу на інтернет-сайти відповідної тематики. Знайдіть календар сонячних і місячних днів на потрібний вам рік і визначте з його допомогою, який місячний день відповідає певній даті. Заповнивши спеціальну форму, ви можете автоматично провести розрахунок потрібного місячного дня. Для цього потрібно вказати дату, час розрахунку, часовий пояс по відношенню до московського або Всесвітнього часу. Оскільки в різних місцях планети Місяць сходить в різний час, для більшої точності розрахунку потрібно також вказати найближчий населений пункт або його координати.
3
Скористайтеся для розрахунку місячного дня спеціальними таблицями співвідношень року і дня. Визначте, який коефіцієнт відповідає потрібному вам році. У таблиці, де по горизонталі і вертикалі вказані десятки і одиниці року, знайдіть потрібні цифри і число, вказане на їх перетині. Визначте коефіцієнт, що відповідає потрібному місяцю. Складіть числа, знайдені вами по цих трьох таблицях. Якщо отримана сума перевищуватиме число днів в місячному місяці, відніміть з неї 29,5. Припустимо, у вас вийшло число 6,3. Це значить, що молодик сталося 6 числа в 7,2 (0,3х24) годині за Гринвічем. Наостанок, не забудьте зробити поправку часу за своїм часовому поясу. Похибка при використанні цього методу складає плюс-мінус 1-2 дні.