Як прибрати скрінсейвер.

Скрінсейвер , або екранна заставка, це анімація, яка починає відтворюватися на екрані комп'ютера, якщо користувач протягом деякого часу не виконує ніяких дій за допомогою таких засобів введення, як клавіатура, миша або тачпад . У минулому заставки були потрібні, щоб захистити монітори від вигорання, але сьогодні вони служать для настройки індивідуального виду операційної системи або для безпеки.
Інструкція
1
Щоб змінити або відключити заставку в Windows 7, відкрийте Панель управління. Виберіть там пункт Персоналізація. Для цього ви також можете просто клацнути по робочому столу правою кнопкою, пункт Персоналізація буде в меню. Внизу ви побачите кілька значків, в тому числі Фон робочого столу, Звуки, Колір вікна. Самий крайній праворуч - значок Заставка. Клацніть по ньому, відкриється вікно для настройки скринсейвера.
2
Якщо ваша версія Windows 7 не передбачає персоналізації, то в Панелі управління в рядку пошуку справа вгорі наберіть «заставка». Ви побачите список пунктів, відкривши які, можна відключити скрінсейвер.
3
Для відключення потрібно вибрати в списку заставок рядок (Ні), після чого натиснути OK. Більше скрінсейвер не буде вас турбувати.
4
Якщо у вас встановлена операційна система Windows Vista, то послідовність дій трохи відрізняється. Натисніть Пуск -> Панель управління -> Оформлення та персоналізація -> Персоналізація -> Програма-заставка. Точно так само виберіть пункт (Немає) у списку і натисніть ОK.
5
Володарі Windows XP можуть налаштувати свій комп'ютер таким чином. Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу, виберіть Властивості. Відкриється вікно, що містить кілька вкладок, серед яких буде і Заставка. Аналогічним чином виберіть пункт (Ні) і натисніть OK, щоб відключити скрінсейвер.
Корисна порада
Використання заставки змушує кожного, хто хоче скористатися комп'ютером, вводити пароль для входу. Це істотно підвищує безпеку, особливо якщо фізичний доступ до нього має хтось ще, крім вас. Навіть якщо ви не любите скрінсейвери, ви все одно можете налаштувати блокування комп'ютера після деякого часу бездіяльності. Щоб зробити це, включите прапорець «Починати з екрану входу в систему», встановіть час у хвилинах, після якого операційна система заблокує ПК, після чого натисніть OK.