Як годувати з пляшечки новонародженого.

Якщо по ряду причин природне вигодовування дитини неможливо для матері, необхідно годувати крихітку з пляшечки . Для здійснення правильного годування важливо дотримати гігієну та порядок дій.
Вам знадобиться
  • - пляшечка;
  • - соска;
  • - стерилізатор або посудину з киплячою водою.
Інструкція
1
Простерилизуйте пляшечку і соску кип'ятінням або обробіть, помістивши їх в спеціальний стерилізатор. Це дозволить видалити і запобігти утворенню бактерій, попадання яких в шлунково-кишковий тракт немовляти вкрай небажано.
2
Перевірте на цілісність соску. Якщо необхідно, замініть її на нову. Оптимально міняти соску кожні 2-3 місяці. Слідкуйте, щоб вона відповідала віку дитини. Так кількість отворів на соску для грудничка створює потік проходження суміші або молока, який не підходить для годування дитини більш старшого віку, і навпаки.
3
Приготуйте суміш, строго дотримуючи послідовність дій, зазначених в інструкції. Давайте малюкові тільки свіжоприготовлене харчування.
4
Якщо ви збираєтеся давати дитині зціджене молоко, взяте з холодильника, безпосередньо перед годуванням підігрійте його. Щоб перевірити температуру рідини, нанесіть невелику краплю її на зап'ясті. Молоко не повинно бути холодним або гарячим.
5
Сядьте, взявши малюка на руки так, щоб йому було максимально комфортно. Слідкуйте, щоб його мова була під соскою, а губи охоплювали її біля самої основи. Щоб разом з харчуванням малюк не ковтала повітря, тримайте пляшечку в похилому положенні. В іншому випадку повітря, збираючись у шлунку, займе частину його обсягу і викличе помилкове відчуття ситості. А коли через пару хвилин крихітка сригнет повітря, він знову відчує голод.
6
Після завершення годування потримайте малюка у вертикальному положенні, погладжуючи або злегка поплескуючи рукою по його спинці, поки він не сригнет. Чистою серветкою витріть личко дитини, видаливши залишки харчування.
7
Після прийому їжі промийте пляшечку і соску в теплій воді. Не використовуйте для миття і чищення дитячих столового приладдя миючі засоби, що містять абразивні частинки.
Зверніть увагу
При використанні мила для промивання пляшечки і соски ретельно їх прополощіть.