Як назвати цуценя йорка. Як вибрати йоркширського тер'єра.

До питання вибору клички для свого маленького вихованця, що з'явився в будинку, власники йоркширських тер'єрів відносяться також серйозно, як і до питання про вибір імені для дитини. Міняти собаці кличку не рекомендується, оскільки це один з основних елементів процесу дресирування.
Інструкція
1
Якщо собака чистопородна, то назвати цуценя йорка слід відповідно до правил Російської кінологічної федерації (РКФ). Зазвичай це перше ім'я, яке йому присвоює ще перший господар. Ім'я повинно бути ознакою, що визначає чистоту породи, воно повинно складатися не тільки з клички собаки, а й назви розплідника, в якому зареєстровані його батьки і він. Іноді в якості доповнення заводчик вибирає ім'я матері. Є одне обмеження - ця приставка не може мати в назві більше 15 букв.
2
Правила РКФ свідчать, що все послід кожного заводчика повинні строго враховуватися. Тому їм присвоюється літера в алфавітному порядку. Відповідно, клички всіх цуценят в конкретному посліді повинні починатися на цю реєстрації. При купівлі щеняти в клубі ви маєте можливість назвати його самостійно на зазначену букву.
3
Гучне ім'я, яке записано в паспорті вашого цуценя - його метриці - для домашнього вжитку можете трансформувати в кличку простіше, але бажано зберегти в ній першу букву реєстрації його посліду.
4
Навіть якщо ви дуже пишаєтеся свого родоводу собаки і хочете, щоб і оточуючі розуміли, наскільки високо її походження, які не вибирайте вигадливе ім'я, яке потім буде важко вимовляти, кличучи її до себе. Крім того, правила РФА обмежують кількість слів у кличці до двох. В якості клички для йорка можна вибрати англійські імена і слова, вони будуть звучати цілком органічно.
5
Бувалі собачники стверджують, що собаки самі вибирають свої клички. Окликайте цуценя, перебираючи кілька імен. Поспостерігайте за його реакцією, можливо вона буде явно виражена, коли ви вимовляєте якусь одну конкретну кличку. В імені собаки ви можете обіграти її зовнішній вигляд, можливо він викличе у вас асоціації з якимись предметами, тваринами або людьми. Для йорка-дівчатка краще підібрати ніжне і мелодійне ім'я, для хлопчика - грайливе і задерикуватий. Це цілком буде відповідати характеру цих веселих непосид.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q3NMTpRzT1o