Як замінити масло в автоматичній коробці передач. Як заміна масла в акпп.

Згідно з міжнародними стандартами, масло в АКПП потрібно повністю міняти кожні 50 тис. Км пробігу. Виконання цієї рекомендації дозволяє зменшити витрату палива і продовжує працездатність коробки передач. Крім своєчасної заміни необхідно також регулярно перевіряти рівень масла. Все це можна зробити як за допомогою професіоналів, так і самостійно.
Інструкція
1
Спробуйте замінити масло частково. Це найбільш простий і економічний спосіб проведення процедури. Відкрутіть зливну кришку з піддона автоматичної коробки передач. Дочекайтеся, коли зіллється максимальну кількість масла. Залийте в АКПП стільки ж рідини, скільки видалили. Обов'язково перевірте рівень масла за допомогою щупа. Таким способом ви зміните приблизно 1/3 від загальної кількості рідини. При цьому нове масло змішається зі старим. Якщо ви хочете повністю змінити склад рідини АКПП, повторюйте цей процес 5 разів через кожні 200-300 км пробігу.
2
Існує спосіб повністю оновити масло в АКПП самостійно. Прогрійте автомобіль, проїхавши на ньому 5-7 км. Після цього заедьте на естакаду і заглушите двигун. Відкрутіть заглушає пробку піддону і злийте масло. Тепер відкрутите сам піддон, але будьте уважні, в ньому залишилося ще багато рідини і вона може вилитися на вас. Витягніть фільтр. При цьому з АКПП віддалитися ще якусь кількість масла.
3
Фільтрувати прокладку рекомендується замінити на нові. Якщо ж ви вважаєте, що вони в хорошому стані, спробуйте продовжити їх працездатність. Ретельно промийте фільтр бензином і продміть. Прокладку і кришку піддону необхідно повністю очистити від нальоту. Встановіть назад фільтр, прокладку і кришку. Залийте в АКПП стільки ж свіжого масла, скільки злили. Від радіатора від'єднайте відводять трубки. Тепер одягніть на масляні канали довгі трубки і опустіть їх в ємність, відповідну для зливу. Заведіть автомобіль. Дочекайтеся, коли з трубок потече масло. Дивіться на колір зливається рідини. Як тільки суміш стане такого ж кольору як свіже масло, двигун потрібно заглушити. Зніміть трубки і поставте на місце маслоотводящіе шланги. Перевірте рівень масла в АКПП.
Зверніть увагу
Самостійна заміна масла може привести до будь-яких наслідків, що впливає на роботу АКПП. Тому, якщо ви не впевнені у своїх силах, довірте заміну масла професіоналам. Цю процедуру можна назвати дешевою, але вона обійдеться вам в меншу суму, ніж заміна АКПП в разі поломки.