Як зробити покупку в Китаї.

Китай - це найбільший виробник товарів масового споживання. У самій країні ціна зроблених там товарів значно нижче, тому, роблячи покупки безпосередньо в Китаї , ви зможете значно заощадити, при цьому не втративши в якості придбання.
Інструкція
1
Вирішіть, в яке місто ви хочете поїхати для здійснення покупок. Плюс відвідування Пекіна в тому, що, крім придбання різних товарів, ви зможете відвідати численні історичні пам'ятки, які відсутні в недавно побудованих містах. До того ж, переліт в це місто з Москви коштуватиме дешевше через великої кількості рейсів. У той же час, жителям Далекого Сходу і Східного Сибіру буде зручніше дістатися на поїзді або на автобусі до прикордонних китайських міст. Там вам навіть не знадобиться знання іноземних мов - значна частина місцевих торгових центрів обладнана покажчиками російською мовою, і навіть продавці зможуть порозумітися з вами за допомогою мінімального набору слів.
2
Подумайте, як ви дістанетеся до Китаю. Ви можете придбати в турагенції так званий шоп-тур, під час якого до вас буде приставлений спеціальний гід по магазинах. Також є можливість організувати поїздку самостійно, але при цьому на вас ляже обов'язок отримання візи.
3
Відвідайте державні магазини, які в Китаї називаються Friendship Stores. Ціни там зазвичай трохи вище, ніж на ринках, але це компенсується значно меншою кількістю підробок в асортименті товарів.
4
Сходіть і на різні місцеві ринки і торгові вулиці. Плюс подібних місць торгівлі в тому, що у вас буде можливість торгуватися. Це гарна можливість придбати недорогі сувеніри з перлів, фініфті, порцеляни.
5
Шовк везіть з регіонів, відомих своїм текстильним виробництвом - з Сучжоу і району Пекіна. Тканина в рулонах найкраще купувати на місцевих заводах.
6
При купівлі антикваріату обов'язково переконайтеся в тому, що у товару є спеціальний сертифікат. Якщо відповідної паперу немає, то вас можуть не випустити за кордон з такою купівлею. Також це може означати, що антикваріат насправді підроблений.
7
Будьте уважні при покупці електроніки та інших технологічних приладів. Найкраще місце для їх придбання - це торгові центри в Гонконзі. Не слід при покупці подібних предметів звертатися на ринок.