Як долетіти до Португалії.

На території Португалії є два аеропорти, приймаючих міжнародні рейси, в які можна долетіти з Москви максимум з одного стикуванням рейсу. Це аеропорти Лісабона і Порту.
Інструкція
1
Придбайте авіаквиток до Лісабона. Безпосадочні рейси з Москви до столиці Португалії скоюють літаки авіакомпанії Tap Portugal. Час перельоту становить приблизно 5 з половиною годин. Зверніть увагу, що ці рейси виконуються не щодня. Придбати квиток на літак можна на сайті авіакомпанії, для зручності виберіть російську мову. Як підтвердження бронювання ви отримаєте електронний квиток, оплата проводиться за допомогою банківської карти.
2
Скористайтеся послугами інших авіакомпаній, що здійснюють рейси з Москви з однією проміжною посадкою. Ви можете вибрати серед Ukraine International Airlines, Turkish Airlines, Royal Air Maroc, LOT-Polish Airlines, Brusels Airlines, Swiss Arlines, Air France, Austrian Arlines, AlItalia. Авіакомпанії перераховані в порядку зростання стоіомсть перельоту. Час у дорозі становить від семи з половиною годин і залежить від часу стикування рейсу в аеропорту проміжної посадки. Деякі з авіакомпаній пропонують більш низькі тарифи на переліт, ніж Tap Portugal.
3
Продумайте власний маршрут до Лісабона з використанням послуг двох авіакомпаній. Ви можете, наприклад, долетіти до Дюссельдорфа літаком авіакомпанії Air Berlin, а там пересісти на літак Tap Portugal. Загальний час у дорозі по такому маршруту складе всього 7:00 45 хвилин.
4
Вирушайте в другій за величиною місто Португалії Порту. Він розташований на узбережжі Атлантичного океану на північ від столиці. Безпосадочні рейси з Москви не виконуються, а рейси з однією проміжною посадкою виконують літаки Brusels Airlines, Tap Portugal, Swiss Arlines, AlItalia, LuftHansa, Iberia. Також можна долетіти до цього міста рейсами з двома стиковками, але це досить дорого і вимагає великих затрат часу. Тому має сенс скористатися наземним транспортом, наприклад, залізничним або автобусним сполученням, щоб дістатися до інших міст Португалії.