Як знайти довжину прямокутника.

Будівництво, ремонт, виготовлення меблів в домашніх умовах, творчий процес або рішення задачок в дитиною-школярем, все це може змусити вас згадувати, як знайти довжину прямокутника.
Інструкція
1
Довжину прямокутника можна знайти декількома способами. Все залежить від вихідних даних.
2
Варіант перший, мабуть, самий простой.Еслі відомі ширина прямокутника і його площа, скористаємося формулою знаходження площі. Відомо, що площа прямокутника дорівнює добутку ширини і довжини прямокутника.
3
Відповідно, розділивши площу прямокутника на ширину, ми отримаємо його довжину .
4
Варіант другий, відомі ширина і периметр прямокутника. Значить, можна використовувати формулу знаходження периметра.
5
Периметр прямокутника можливо знайти служив величини ширини і довжини і помноживши отримане число на два. Знаходимо невідому сторону.
6
Периметр ділимо на два і від отриманого віднімаємо ширину.
7
Якщо відома тільки ширина прямокутника і довжина діагоналі, можна скористатися теоремою Піфагора. Розділимо прямокутник на два рівних прямокутних трикутника.
8
Пам'ятаємо, що квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів. Значить довжину (в даній ситуації один з катетів) знаходиться за формулою: корінь квадратний з різниці величини гіпотенузи в квадраті і величини катета в квадраті.
9
Наступний спосіб: відомий кут між діагоналями прямокутника і діагональ. Розглянемо трикутник, утворений стороною прямокутника і половинками діагоналей. За теоремою косинусів ви й знайдете цю сторону прямокутника.